Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Video İzleyerek Para Kazanmak

29

Video İzleyerek Para Kazanmak

Video izleyerek para kazanmak günümüzün en popüler ek işi haline geldi. Evde, okulda, işyerinde hatta otobüste bile video izleyerek para kazanabilirsiniz.

Video izleyerek para kazanmak ister misiniz? Sizlere bu konu hattı detaylı bilgiler sunacağız. Öncelikle günümüzde çoğu kişi online para kazandıran işler yaparak aylık ek gelir elde edebilir. Video izleyerek para kazanma yöntemi de son derece kazançlı bir iştir. Ev hanımları, öğrenciler ve çalışan herkes boş zamanlarını paraya çevirebilir. Teknolojik çağında olduğumuz için hemen hemen hepimizin elinden telefon ya da tabletler düşmüyor. Tatilde dinlenirken ya da evde otururken bile para kazanabilirsiniz. Bunun için video izleyerek para kazandıran bazı uygulamalardan bahsedeceğiz.

Video izleyerek para kazandıran uygulamalar sizlere güvenilir bir şekilde kazanç sağlıyor. En zekice iş fikirleri’nden biri olarak sizler de bu uygulamaları indirebilirsiniz. Sadece karşınıza çıkan videoları süreleri bitene kadar izlemeniz yeterli olmaktadır. Daha sonra aynı şekilde videolar izleyerek uygulama içerisinde para biriktirmiş olacaksınız. Her uygulama standart düzeyde hizmet vermez. Örneğin; bir uygulama 10 TL olduğunda parayı çekme hakkınızı söyler. Diğer bir uygulama ise 30 TL olduğunda paranızı çekme hakkınızın olduğunu söyler. Sizlere para kazandıran bu uygumalar hakkında daha ayrıntılı bilgiler vereceğiz.
Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Video İzleyerek Para Kazandıran Uygulamalar

 1. Swagbucks
 2. InstaGC
 3. Successbux
 4. Nielsen
 5. Digital Voice
 6. You-Cubez
 7. FusionCash
 8. InboxDollars
 9. Viggle
 10. Perk TV
 11. Slidejoy
 12. AppTrailers
 13. Netflix
 14. CreationsRewards
 15. Neobux
 16. Superpay
 17. Zareklamy
 18. Ojooo Wad
 19. Rodo
 20. Wowapp Uygulaması
  Video İzleyerek Para Kazandıran Uygulamalar

2021 Video İzleyerek Para Kazanma

Video izleyerek ne kadar para kazanılır? sorusu konu ile ilgilenen kişilerin merak ettiği bir konudur. Öncelikle günde ne kadar çok izlerseniz o kadar çok kazanacağınızı bilmelisiniz. Videolar farklı konularda önünüze gelebilir. Genellikle aylık 1.500-2.000 TL arasında kazanç elde edilmektedir. Yukarıda belirttiğimiz video izleyerek para kazandıran uygulamalardan birini cep telefonunuza indirebilirsiniz. He uygulamanın işleyişi farklıdır. Bazı uygulamalar günde 10 video izleme hakkı verirken, bazı uygulamalar sınırsız izleme hakkı sunar. Sizlerin meşguliyetine bağlı olarak ister sınırlı isterseniz de sınırsız video izleyerek para kazanabilirsiniz.

2021 yılında video izleyerek para kazanmak oldukça popüler oldu. Bu sayede reklam izleyerek para kazanmanızı sağlayan uygulamalar ön plana çıktı. İnsanlar istedikleri yerden dilediği zaman uygulama üzerinden video izleyerek para kazanabilir hale geldi. Günümüzde teknoloji’nin ilerlemesi’nin en güzel faydalarından biri olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ek gelire ihtiyacı olan, öğrenciler, iş bulamayan kişiler ve ev hanımları kendi paralarını oturdukları yerden kazanma şansını yakalıyor.
Evde İlan Girerek Para Kazanmak

Evde Video İzleyerek Para Kazanmak

Evde video izleyerek para kazanmak istiyorsanız her gün ve düzenli olarak reklam izlemelisiniz. Özellikle ev hanımları oturdukları yerden nasıl para kazanabileceğini araştırıyor. Video izleyerek para kazanmak da oldukça etkili bir iştir. Düzenli çalıştığınızda her ay 2.000-2.500 TL arasında kazanç sağlayabilirsiniz. Dolayısı ile kazancınız sizlerin çalışma sıklığınıza göre değişmektedir.

Eğer ek iş yapmayı düşünüyorsanız boş vakitlerinizde video izleyerek para kazanabilirsiniz. Günümüzün en trend konularından biri video izleyerek kazanç elde etmektir. Çoğu şirket reklamını yapmak için uygulamalar ile anlaşır. Bu sayede hem videoyu izleyen hem de uygulama kazanç sağlar. Uygulamalarda genellikle ürün tanıtımı yapılmaktadır. Dolayısı ile şirketler de müşteri kazanmaktadır. Kısacası bu sektörde sizlerin, uygulama sahibinin ve reklam veren şirketin kazançlı çıkması amaçlanır.

Video İzleyerek Para Kazanmak Mantıklı Mı?

Para kazanmak için pek çok yöntem deneyebilirsiniz. Ancak kısa sürede ihtiyaçlarınızı karşılayacak tutar da para kazanabilirsiniz. Dolayısı ile video izleyerek aylık 2.000 TL ve üzeri kazanç sağlayabilirsiniz. Boş vakitlerinizde video izleyerek zamanınızı nakite çevirebilirsiniz. Şirketler kendilerinin, hizmetlerinin ya da ürünlerinin tanıtımını yapmak için reklam ve video yayınlayan uygulamalar ile anlaşır. Video izleyerek para kazanmak mantıklı mı? gibi benzeri sorular merak edilen bir konudur. Eğer düzenli çalışırsanız ciddi tutarda kazanç elde edebilirsiniz. Sizler de oturduğunuz yerden para kazanmanın yollarını arıyorsanız video izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklam izleyerek para kazanmak oldukça karlı bir iştir. Türkiye’de bu yöntemi kullanarak kazanç sağlayan kitle sayısı oldukça fazladır.

 

 

 


29 Yorumlar
 1. Onur diyor

  Çok iyi

 2. Yılmaz diyor

  Çok iyi

 3. Yılmaz diyor

  Çok iyi herkese tavsiye ederim

  1. İbrahim diyor

   Nasıl yapiyosunuz

  2. Berat diyor

   Hangisi ni seçtiniz bilgi verebilirmisiniz yılmaz bey

 4. abdurrahim diyor

  amin sen hangisini öneriyorsun

 5. Fatih diyor

  Çok mantıklı herkese tavsiye ederim.

 6. Mdmdmd diyor

  Bu uygulamaları yukluyormuyuz

 7. Mehmet diyor

  Bu uygulamaları yukluyormuyuz

 8. Talha diyor

  Çok iyi

  1. Eren diyor

   İyi

 9. Hasret diyor

  Bilgi rica edebilir miyim?

 10. Enes diyor

  Bilen varsa bilgi verebilirmi nasıl oluyor nasıl bitiyor

 11. hüseyin diyor

  bu uygulamalardan hiçbiri video izlenince para vermiyor anket doldurunca veriyor

 12. ali özdemir diyor

  bu işe nasıl girebilirim yada başlayabilirim

 13. ZAHIDE diyor

  Nasıl yapılıyor bu iş peki hangi uygulama yardımcı oluyor detaylı bilgi paylaşır misiniz

  1. Eren diyor

   Nasıl oluyo yardimci olur musunuz?

 14. Barab diyor

  Ewq

 15. Ali demirha diyor

  Hangi uygulamadan izleyeceğiz video hiçbir bilgi yok

 16. Araz diyor

  Nasıl baslayaciz

 17. business man diyor

  bu uygulamayi yukluyormuyuz bilgi vere bilirmisiniz

 18. Funda diyor

  Nasıl yapabilirim. Video izleyerek kazanmak istiyorum.

 19. Mert Caner diyor

  Çok iyi

 20. Elif diyor

  Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz lutfen

 21. Nail Güler diyor

  aynen öyle katılıyorum

 22. Şerif diyor

  Gerçek para veriyor mu

 23. mehmet recep erkoşan diyor

  nasıl yapmamız lazımda ek gelir elde edlim

 24. Mehmet şenkal diyor

  Nasıl yapılıyor söyleyin işin kralı oliyim

 25. Yakut diyor

  Netflixe hepimiz üyeyiz. Daha para kazanan duymadım aksine para ödüyoruz. Peki parayı nasıl kazanacağız ????

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.