Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Valorant Oynayarak Para Kazanmak

3

Valorant Oynayarak Para Kazanmak

Son zamanlarda sanal alemde birden fazla para kazanma yöntemi ortaya çıkmaya başladı. Bu yöntemlerden birisi olan oyun oynayarak para kazanma özellikle gençlerin tercih ettiği para kazanma yöntemleri arasında yer almaktadır.

Oyun oynayarak para kazanmak özellikle online tabanlı oyunlar için gençler tarafından çokça tercih edilen para kazanma yöntemlerinden birisiidr. Burada online oyun içinde karakterinizi geliştirip satarak para kazanabilir aynı zamanda başkalarından para alarak onların karakterini hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Dünyada birçok ülkede örneği bulunan bu işlem sayesinde çokça kazanç elde etmeniz mümkündür. Birçok açıdan kazançlı olan bu işlem sayesinde hem dünyaya hem de ülkemizde farklı kişilere karakter satarak yüksek gelirler elde edebileceksiniz. Birçok açıdan önemli bir özellik olan oyun oynayarak para kazanma özellikle gençler tarafından tercih edilmektedir.

Oyun oynayarak para kazanma sayesinde elde ettiğiniz gelir dolar kuru üzerinden hesaplandığı için bazen yüksek gelirler de elde etmeniz mümkündür. Çünkü birçok insan oyun oynamayı ve oyunlar da kolay bir şekilde yükselmek isterler bu şekilde oyunun tadı daha çok çıkar. Eskiden beri sunulan bu hizmet birden fazla online oyunda bulunmakla beraber son zamanlarda çokça kişi tarafından tercih edilen Valorant adlı oyunda kullanılan bir yöntemdir. Bu yazımızda Valorant oynayarak para kazanmak nasıl olur hakkında bazı detayları ele alacağız. Bu sayede çokça kazanç sağlayabileceksiniz.
Yorum Yaparak Para Kazanmak
Valorant Oynayarak Para Kazanmak 2

Valorant Nedir? Nasıl Oynanır ?

Valorant oyunu daha çok League Of Legends oyununa bağlı olarak bu oyundan daha çok aşina olduğumuz bir oyun olup yine LOL geliştiricisi olan Riot Games oyun şirketinin geliştirdiği FPS oyunu olarak bilinir.

Dünyanın önemli oyun şirketlerinden birisi olan Riot Games tarafından 10. yılı kutlamaları sırasında birçok yeni oyun çıkartacağını duyurduktan sonra bu oyunlar arasında bulunan Project A adıyla bir FPS oyunu bulunmaktaydı.

Birçok kişinin merak ettiği Projecekt A oyunu daha sonra da Valorant ismiyle duyurulmaya başladı. Valorant oyunu ilk gösterimi 16 Ekim 2019’da YouTube üzerinden yayınlanır yayınlanmaz büyük bir ilgi çekmeye başladı. Burada Riot Games tarafından ilk gösterimi yapılan oyundan birçok detayından bahsedildi. Birçok kişi tarafından çokça tercih edilen Valorant oyunu dünyada birçok kesim tarafından bugün oynanmakla birlikte aynı zamanda para kazanmanın da kolay olduğu bir oyundur.

Valoran oyununundan biraz daha bahsedecek olursak öncelikle oyun içerisinde güncel kullanabileceğimiz olarak 9 adet karakter seçeneği bulunmaktadır. Yakın zamanda yeni karakterler de gelecek olan gelecek olan karakterlere bağlı olarak da her karakterin de kendine has yetenekleri ve uzman oldukları konular bulunmaktadır.

Oyun içinde günümüzde 3 harita bulunmakla birlikte oyun için ileride yeni haritalar ve karakterler de gelebilmesi olasıdır 5v5 oynana bir oyun olup belli turlar üzerinden oynanan bir fps oyunudur. Aynı zamanda renkli karakterler ve renkli harita dünyası sayesinde çokça dikkat çeken bir para kazanma oyunudur.
Ödev Yaparak Para Kazanmak

Valorant Oyunu İle Para Kazanma Yöntemleri

Valorant oyunu oynayarak para kazanmak için öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta oyun içerisinde sürekli olarak aktif bulunarak karakterinizin varlığını korumak gerekir. Aynı zamanda oyun oynayarak para kazanmak için mutlaka e- spor takımı da kurmanız gerekmektedir. Çünkü kurduğunu e spor takımı sayesinde turnuvalara da katılmanız kazanç alanında avantajlı bir sürece de girmenizi sağlayacaktır.

Yüksek miktarlar sunan dünyada ve ülkemizde birden fazla e spor turnuvası ve e spor organizasyonu bulunmaktadır. Ayrıca günümüzde liglere de benzer bir şekilde geliştirilen birden fazla lig de bulunmaktadır. Birçok açıdan yüksek kazançlar elde etmeniz aşikar olup ayrıca takımınızı güçlendirerek de popülerliğiniz artacaktır.

Bir diğer Valorant oynayarak para kazanma yöntemleri arasında tercih edilen para kazanma yöntemi de Twitch ve benzeri yayıncılık platformlarından yayıncılık yaparak para kazanmaktır. Bu işlem için yapılması gereken ilk şey herhangi bir yayıncılık platformuna kayıt olmaktır. Birçok açından düşünüldüğü gibi bu yayıncılık için belli bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bu işlemin ücretsiz olması aynı zamanda tüm oyun severlerin de daha rahat deneme yapması açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Valorant oynayarak para kazanmanın bir diğer yoluda oyun içerisinde Valorant oyunu için özel olarak kurulan pazara giriş yapmaktır. Burada yer alan pazara giriş yaptıktan sonra burada ki kullandığınız silahların yanı sıra aynı zamanda aldığınız puanları da hızlı bir şekilde satışa koyduktan sonra belli bir miktar üzerinden satışa sunabilmektesiniz.

Valorant kullanıcı Pazarı ile Birlikte Skin ve Hesap Satışları Yapmak Nasıl Olur?

Valorant ile para kazanma yolları arasında belki de en kısa süreli para kazanabileceğiniz bir yöntem olan bu yöntem içerisinde ilerleyen zamanlarda da çokça karşımıza çıkacak skin ve hesap satışları yaparak para kazanma işlemi de bılunmaktadır. Valorant oyunu da diğer FPS oyunlarında da olduğu gibi oyuncularına birden fazla kazanç sağlamaktadır. Bazı firmalar tarafından sunulan oyun içi puanlar sayesinde hem kazanacak hem de karakter ilerlemesini de buna bağlı olarak hızlandırabileceksiniz. Birçok açıdan geliştirdiğiniz karakter ve skinleri de burada yer alan pazarda satarak daha fazla gelir elde etme şansına sahip olacaksınız.

Valorant Youtube Kanalı Açarak Para Kazanmak

Birden fazla Valorant para kazanma yolu bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında yer alan Youtube kanalı açarak Valorant para kazanma yönteminde ise Youtube kanalı açma işlemi bulunmaktadır. Youtube kanalı açtıktan sonra Valorant yayıncılığı yaparak para kazanmak kolay bir şekilde para kazanmanız mümkündür. Birçok açıdan para kazanabileceğiniz Valorant oyunu Youtube kanalı açmak zor bir işlem olup kazanç sağlamanız için üzerinden epey bir zaman geçmesi gerekmektedir.


3 Yorumlar
  1. Erdoğan diyor

    çok güzel

  2. Mahsum diyor

    Nasıl başvuruluyor

  3. Berat diyor

    nasıl yapılıyor bu işlem

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.