Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

0

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

İnsanların bazıları memur olmak ister ve kendilerini garanti altına almak isterler. Kimisi asgari ücrete minnet eder; ama kendi işini kurma konusunda cesaret gösteremez. Bazıları ise kendi iş yerlerini kurmak isterler ve gece gündüz demeden kendi işlerinde çalışmak isterler. Yalnız büyük bir çoğunluk kendi işini kurmak istemektedir ve bunun içinde yeterli bütçe bulamamaktadır. Bu yüzden de ücretsiz bayilik veren firmalar hakkında araştırma yaparak, kendi iş yerini kurma hayalini kurar. Bizde bu yazımızda bu hayaline kavuşmak isteyenler için bir rehber hazırlamak istedik. Ücretsiz franchising veren firmalar aşağıdaki gibidir;

Çaytaze Çay

Ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer alan Çaytaze çay franchising alabileceğiniz bir markadır. Her geçen daha fazla bayiliği bulunan bu marka, cafe kültürü ile benzerlik gösterse de farklılıkları bulunmaktadır. Daha çok gelenekselliği ve sıcak bir ortamı vadetmektedir. Avrupai tarzın benimsendiği şu günlerde, kültürümüzü yansıtmak için bir konsept belirleyen Çaytaze çay, kiosk ve mağaza olmak üzere iki farklı şekilde franchising vermektedir. Kiosk konsepti için 7.5 m2 (minimum), mağaza için ise en az 100 m2 şartı bulunmaktadır. Kiosk kurumları 1 aylık bir süre içerisinde istediğiniz bölgede kurulabilmektedir.

Çaytaze çay girişimciler için uygun bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Zira çayın kültürümüzdeki yeri yadsınamayacak kadar önemlidir. Bu yüzden de iyi bir hizmet anlayışı ile güzel kazançlar sağlanabilir. Aynı zamanda çay ve benzeri içeceklerin yanı sıra hafif atıştırmalıklar ile de müşterilerinize hizmet verebiliyorsunuz.
Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2

Arsamiea Çiğköfte

Ücretsiz bayilik veren firmalar çiğ köfte sektöründe de bulunmaktadır. Çiğ köfte birkaç sene öncesine kadar abartılmış bir şekilde her yerde açılmaya başlandı ve sayıları her geçen gün daha da çoğalıyordu. Sonrasında ise birçoğu battı ve günümüzde çiğ köfte bayiliği alarak yüksek miktarda paralar kazanmak mümkündür. Sadece güzel bir lokasyona sahip çiğ köfteci açmanız gerekmektedir.

Arsamiea sizden isim için herhangi bir ücret talebinde bulunmamaktadır. Sadece ürünleri için olması gerektiği gibi ücret ödersiniz. Onun haricinde de her şey tamamen size bağlı bir durumdur.

Elektroterm Kombi

Sadece kombi değil aynı zamanda; elektrikli radyatör, elektrikli termo boyler, elektrikli kazan ve daha birçok ürünü bulunan bu marka da ücretsiz bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Bu firmanın en önemli avantajı uluslararası satış yapan bir firma olmasıdır. Nitekim yurt dışında da bayilikleri bulunmaktadır.

Bayilik ve isim hakkı için ücret talep etmeyen Elektroterm Kombi, girişimciler için sıra dışı bir alandır. Nitekim bayilikleri girişimciler standart sektörler için almaktadır ve bu sektörde bir yatırım doğru bir şekilde yapılır ise, ciddi bir para kazanma potansiyelinin olduğunu söylemek mümkündür. Bu alanlara ilgisi olan birisi var ise bu sektör çok daha cazip bir hale gelmektedir.

Dürüm Sokağı

Gıda sektörü her zaman kazandıran sektörler arasında yer almıştır. Ülkenin ekonomisinden kolay kolay etkilenmezler ve bu yüzden de girişimcilerin her zaman ilk tercihleri arasında yer alır. Dürüm sokağı ücretsiz bayilik veren markalar arasında yer almaktadır. İsminden de anlaşılacağı üzere dürüm ile para kazanmak isteyenler için uygun bir markadır. Firmanın ürünlerinde kullandığı etler, lezzetin maksimum seviyede olmasını sağlamaktadır.

Bubblebox Waffle

Waffle hepimizin zevkle sevdiği bir şey olmak ile beraber ciddi paralar kazandıran bir sektördür. Bubblebox Waffle bayilik almanız halinde 3 gün boyunca eğitim alıyorsunuz ve bu eğitimde Waffle ile ilgili her şeyi detaylıca öğreniyorsunuz. Eğitiminiz bittikten sonra da waffle bayiliği alarak para kazanma için gerekli donanıma sahip olacaksınız.

Bu markanın en önemli özelliklerinden biri ise, Waffle üretimi için gerekli olan makineyi üreten firmada olmasıdır. Eğer bu alanda bir şeyler yapmak istiyorsanız, Bubblebox Waffle ilk tercihleriniz arasında olabilir.

Pierre Cassi Giyim

Tamamen kendi ürünlerine sahip olan bu firma %100 Türk malı giyim ürünlerini bayilerine göndermektedir. Pierre Cassi giyim üzerine mağaza açmak isteyenlere ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bayiliklerine eğitim gibi birçok konuda destek sağlamaktadır. Ürünleri hakkında araştırma yaptığınızda, insanlar tarafından ilgi gören kaliteli ürünler ürettiklerini görmeniz mümkün olacaktır. Yalnız erkek giyimi ağırlıklı olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

 


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.