Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Trendyol Go Kurye Maaşları 2021

0

Trendyol GO Kurye Maaşları 2021

Son zamanların en popüler kazanç yolu olan Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu 2021 çok fazla merak konusu olup araştırılmaktadır.

Trendyol Go kurye maaşları 2021 pek çok kişinin son günlerde en fazla araştırma yaptıkları konuların başında gelmektedir. Part time ya da tam zamanlı iş arayanlar için son derece uygun bir iş olarak görülen kurye hizmetleri yapabilmek için gerekli olan bir takım şartların yanı sıra iş ile ilgili detayı bir bilgiye sahip olmak gerekmektedir.

Trendyol Go Kurye Olmak

Motor ya da aracı olan kişiler için ideal bir meslek olan kargo taşıyıcılığı son günlerin en popüler mesleği haline geldi. Kendi işinin patronu olmak isteyenler için Trendyol Go başvurusu yapılarak kendi motosikletiniz ile işe başlamaları mümkün olmaktadır. Trendyol iş güvenliğini sağlayan, çalışma kültürüne sahip olan, çalışanların kişisel gelişimini ve çalışma sistemi açışından firmalar arasında kendini kanıtlamış bir firma olmaktadır.

Firma içinde ekibin bir parçası olmak isteyenler başvurularını yapmaları ile yaşadıkları bölgenin çalışma alanları içinde istediği yerden sisteme giriş yapmaları suretiyle çalışmaya başlamaları mümkün olmaktadır. Böylece kısa sürede para kazanabilirler. Trendyol Go kurye iş imkanı hem motosiklet hem de hafif ticari araç ile yapılabilmektedir.

Trendyol Go Başvuruları

İnsanların ço fazla talep ettiği ve fazla kazanç sağlayan Trendyol Go kurye başvuruları firmanın internet sayfası üzerinden direkt olarak yapılması mümkün olmaktadır. Bu işi yapmak için gerekli olan aracınızın bulunması halinde hiç zaman kaybetmeden firmanın web sitesine giriş yaparak başvuru formunu doldurmak yeterli olacaktır.

Trendyol Go Nedir?

Son günlerde büyük bir kesimin konuştuğu ve merak ettiği konuların başında gelen Trenyol Go nedir sorusu çok fazla cevap aramaktadır. Trendyol’un kurmuş olduğu hizmet sayesinde kullanıcıların market ve restoran gibi yerlerin verdiği siparişlerin hızlı bir şekilde teslim edilmesini amaçlamaktadır. Bu hizmet ile hızlı market alış verişi yapmak isteyenler için kurulmuş olan bir sistemdir. Firmanın web sitesine giriş yaparak merak edilen tüm konular hakkında detaylı olarak bilgi alma şansına sahip olabilirsiniz.

Trendyol Go Kurye İle Kazanmanın Yolu

Trendyol hızlı alış veriş ve kaliteli hizmetleri ile sektörde bulunan diğer firmalar arasında farkını ortaya koymaktadır. Pek çok kişiye iş olanakları sunan kurye hizmetleri sayesinde yüksek kazanç sağlamak mümkün olmaktadır. Başvuru yapmak için Trendyol express taşıyıcı ol adresini ziyaret etmek yeterli olacaktır. Motorlu kurye ya da hafif ticari araçlı kurya başvurusu yaparak kendi aracınız ile kargo taşıyıcılığı yapabilirsiniz. Taşıyıcı ol başvuru formunun eksiksiz olarak doldurmanız halinde yetkili ekip geri dönüş yaparak sizlere bilgi verecektir. Olumlu sonuçlanan başvuru sonrasında gerekli olan şartlar yerine getirilmesi halinde kısa sürede iş başlayarak kazanç elde edebilirsiniz.
Trendyol Go Kurye Maaşları 2021 2

 Trendyol Go Kurye Olma Şartları

Günümüzde günlük yaşam içinde çok fazla karşı karşıya kalınan Trendyol go kurye işi sayesinde pek çok kişi yüksek gelir etme şansına sahip olmaktadır. Bu neden ile kurye taşımacılık hizmetleri yapmak isteyenlerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Motor ya da aracı bulunan kişilerin bu işi yapabilmeleri için gerekli olan bir takım şartlar bulunmaktadır. Bunlar;

 • Trend Go bünyesinde kurye olmak için kişinin şirket kurması gerekir,
 • Şahıs şirketi kurmak bu işi yapmak için yeterli olacaktır,
 • Trendyol Go bünyesinde alışmak için gerekli olan şahıs şirketinin ortalama kazancı 2 bin 500 TL oranında tutulmalı ve muhasebeci, vergi dairesi yoklama işlemleri, esnaf kefalet kooperatifi kaydı bu tutar içinde yer almaktadır.
 • Kurulan şirketin her ay sabit olarak muhasebe giderleri ve kazanca göre vergi ödemesi yapılması gerekmektedir.
 • Motor ya da araç yakıtı, sigorta masrafları ile araçla alakalı diğer tüm giderlerin hepsini kişi kendi karşılayacaktır.
 • Motor kurye ile başlamak isteyenler ise hem yakıt hem de diğer masraflar bakımından daha şanslı olmaktadır.
 • Şirket vergi gibi tüm konularda Trendyol Go ekipleri tüm gerekli bilgileri sizlere vermektedir.
 • Kurye olmak isteyenler hiç zaman kaybetmeden başvuru formunu doldurarak iş sahibi olacaklardır.

Trendyol Go Başvuru Formu Doldurma İşlemleri

Trendyol Go Kurye başvurusu yapmak isteyenler kişilerin yapması gereken işlemler bulunmaktadır. Motor ya da ticari araç ile kurya taşımacılık hizmetleri verecek kişilerin başvuru formunu doldurmaları ile işe başlamaları mümkün olacaktır. Trendyol Go kurye başvuru formu işlemleri şunlardır;

 • Trendyol Go kurye olarak çalışmak için gerekli olan formu doldurmalı ve daha sonra faaliyet içinde olunacak araç seçimi yapılmalıdır,
 • Form için ilk olarak kişisel bilgiler doldurulmalı,
 • Bir şirket bulunması halinde vergi numarası ile ilgili bilgiler eklenmeli,
 • Şirket sahibi olmayan kişiler T. C. kimlik numarası ile işlemlere devam edebilir,
 • Başvuru formunda il ve ilçe belirtilmesi zorunlu olmaktadır,
 • Araç sahibi olan kişiler başvuru formu üzerinde yer alan “aracım var” seçeneğini işaretlemelidir,
 • Formu doğru ve eksiksiz olarak doldurduktan sonra devam et seçeneği seçilerek işlemlere devam edilmesi gerekir,
 • Trendyol go kurye olarak çalışmak isteyen kişilere işe başlamadan önce özel olarak hazırlanan eğitim programı verilir,
 • Başvurunun iki kısmında eğitimi alabilmek için kişi kendi için uygun olan saatleri belirlemesi gerekir,
 • Başvuru formunu doldurma işlemleri bittikten sonra formu ileterek başvuru tamamlanmış olacaktır.

Trendyol Go Kurye Olmak İçin Gerekli Belgeler

Son günlerin en fazla kazandıran işi olduğundan pek çok kişinin ilgi odağı haline gelen Trendyol Go kurye hizmetleri için gerekli olan bir takım belgeler bulunmaktadır. Bu belgelerin tamamlanması halinde uygun görülen kişiler bu alanda hizmet verebilecektir. Trendyol Go kurye olmak için gerekli belgeler eksik olmadan tam bir şekilde olması halinde başvuru yaparken kişiye büyük kolaylıklar sağlayacaktır. İşte gerekli olan belgeler şunlardır;

 • Şahıs şirketi kurmak,
 • İmza beyannamesi,
 • Vergi levhası,
 • Sabıka kaydı,
 • Ehliyet fotokopisi,
 • Ruhsat fotokopisi,
 • Sigorta fotokopisi gibi evrakların hiçbir eksik olmadan tam olması gerekir.

Yukarıda belirtilen belgelerin yanı sıra işe başlamadan önce Trendyol Go firması tarafından verilen ekipman ücretleri çalışan kişilerden aldığını bilmek gerekmektedir.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları 2021

Trenyol araçlı kurye maaşları 2021 yılı için kişinin çalışma durumuna belirlenmektedir. Maaşın belirlenmesi için yapılan hesaplamalar her teslim edilen kargo başına 3 ile 4 TL kazanılmaktadır. Günlük teslimat sayısı ne kadar çok olursa aylık gelir bir o kadar artacaktır. 29 yaşından küçük çalışan kişiler 1 yıl boyunca Bağ- Kur devlet tarafından ödemesi yapılmaktadır.

Trendyol Motorlu Kurye Maaşları 2021

Trndyol bünyesinde motorlu kurye olarak çalışmak isteyen kişilerin maaşları teslim edilen kargo başına 3 ile 4 TL olarak belirlenmektedir. Günlük teslim sayıısına kazanç artmaktadır. Trendyol motorlu kurye maaşları 2021 hesaplamalarında teslim edilen paket sayısı teslim ücreti ile çarpılarak kazanç belirlenmektedir. Ne kadar fazla teslim edilen paket olursa eğer kazanç buna göre daha fazla olacaktır.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.