Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Ödev Yaparak Para Kazanmak

48

Ödev Yaparak Para Kazanmak


Öğrencilerin pek çoğu ödev yaparak para kazanmayı hedefliyor. Özellikle üniversite öğrencileri ödev yaparak haftalık harçlıklarını çıkarabilir. Peki, ödev yaparak para kazanmak kolay mı?

Ödev yaparak para kazanmak oldukça keyifli bir iştir. Hem okuyup hem de kendi harçlığınızı bu şekilde çıkartabilirsiniz. Okul hayatı boyunca öğretmenlerinizin sizlere verdiği ödevlerden yola çıkarak sizler de ödev yaparak para kazanabilirsiniz. Dolayısı ile bu sizin için bir avantajdır. Öğretmenlerinizin sizlere verdiği ödevlerden yola çıkarak sizler de ödev yapabilirsiniz. Bu sayede hem haftalık hem de aylık Para kazanabilirsiniz. Öğrenim hayatı boyunca çalışmaya ihtiyacı olan herkes ödev yaparak kazanç sağlayabilir. Aynı zamanda ödev yaparak öğrencilere de yardımcı olmuş olacaksınız. Bu sayede kendi harçlığınızı çıkarmış olacaksınız. Eğer alanında bilgili olduğunuz bir bölüm var ise onun üzerinde ödev alımı yapabilirsiniz.

Ödev yaparak evinizde oturduğunuz yerde para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için bir iş fikri arıyorsanız sizler de ödev yapabilirsiniz. Özellikle lise ve üniversite öğrencileri alt sınıfta okuyan öğrencilerin ödevlerini yaparak para kazanabilir. Sizler de başarılı olduğunuz dersler de ödev alarak para kazanabilirsiniz. Yurt dışında hemen hemen çoğu öğrenci bu şekilde para kazanıyor. Müsait olduğunuz günlerde istediğiniz zaman çalışabilirsiniz. Aynı zamanda ödev yaparken fiyatınızı kendiniz belirlediğiniz için daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Eğitim hayatında öğretmenlerin verdiği ödevleri yapmakta zorlanan öğrenciler para karşılığında ödev yapan kişiler ile anlaşabilir. Bu sayede hem ödevin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olmuş olacaksınız hem de ödevinizden yüksek puan alabilirsiniz. Eğer başarısız olduğunuz bir dersin ödevini yapmak da zorlanıyorsanız sizler de ücret karşılığında ödevlerinizi yaptırabilirsiniz. Bu süreçte ödev yapan kişiler aylık çok fazla para kazanabilir.

Ödev Yaparak Para Kazanmak İçin Verilen Ödev Siparişleri

Ödev yap para kazan iş fikri oldukça karlıdır. Pek çok platform da kendinize öğrenci bulabilirsiniz. Özellikle bunun üzerine kurulu siteler bulunuyor. Öğrencilerin ihtiyacı olduğu ödevler bu sitelerde yer alıyor. Sizler de teklif vererek öğrencilerin ödevlerini yapabilirsiniz. Bu şekilde kazanç sağlayan çok kişi var. Üniversite öğrencileri’nin çoğu bu şekilde para kazanıyor. Daha sonra aldığınız ödev siparişi siteye yükleyerek ödevin sahibi almaktadır. Ödev öğrenci tarafından kontrol edilmektedir. Eğer herhangi bir sorun yok ise ödevi yapanın hesabına para akışı sağlanır. Ancak ödev ile ilgili bir sorun var ise ödevin üzerinde tekrar düzenleme yapılmalıdır. Türkiye’de bu şekilde para kazanan lise ve üniversite öğrencileri bulunuyor.

Çeşitli platformlar üzerinden ödev alarak kazanç sağlayabilirsiniz. Eğer paraya ihtiyacınız var ise bu iş fikri tam size göre! Öğrencilerin zorlandığı ödevler de sizler yaparak hem yardım etmiş olursunuz hem de para kazanmış olursunuz. Ödev yaparak para kazanmak isteyen öğrenciler bu platformlara üye olmak zorundadır. Üye olmadan öğrencilere erişemezsiniz. Aynı zamanda sosyal medya üzerinden de öğrenciler bulabilirsiniz. Bazı platformlar da 10 sayfalık ödevleri 150 TL’ye yapan öğrenciler bulunuyor. Bu sayede hafta da birkaç kez ödev yapsanız aylık daha fazla para kazanmış olursunuz. Ödev yapan öğrenciler ödevleri satarken istediği ücrette satabilir. Ancak platform üzerinden ödev yapan öğrenciler teklif alarak ödevi yapmaktadır. Dolayısı ile ödevin ücretini yaptıran kişi belirlemektedir.
Ödev Yaparak Para Kazanmak 2

Ödev Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Ödev yaparak para kazanmak isteyen kişiler ne kadar kazanç sağlayacağını merak edeceğini merak ediyor. Evde veya kütüphane de ödev yaparak aylık 1.500 milyar kazanabilirsiniz. Ek gelir elde etmek öğrencilerin çoğu ödev yaparak kazanç sağlıyor. Günde 4-5 saat bilgisayardan çalışarak par kazanabileceksiniz. İnternetten para kazanmak isteyen herkes bu iş fikri ile kazanç sayabilir.

Ödev yaparak para kazanmak isteyenler proje ve performans yaparak da kazanç sağlayabilir. Özellikle lise öğrencileri zorlandığı derslerin ödevlerini başkalarına yaptırarak o dersten geçmektedir. Bu sayede ödev yapanlar para kazanarak performansına göre aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında kazanç elde eder.

Ödev Yaparak Para Kazanabileceğiniz Platformlar

Ödev yaparak para kazanabileceğiniz platformlar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bazı öğrenciler hem okuyup hem de ek ücret kazandıran işler arıyor. Ödev yaparak para kazanmak da bu işlerden biridir. 1-2 gün vaktinizi alacak ödevlerden 150 TL kazanç elde edebilirsiniz. Bunun için pek çok site bulunuyor. Ancak hem güvenilir hem de daha fazla para kazanacağınız sitelerin isimlerini vereceğiz.

 1. Proje Kursu
 2. Yapanzi
 3. Bionluk

Yukarıda bulunan sitelerin yanı sıra https://www.sadeceon.com/ sitesine üye olarak ödev alım-satım hizmeti verebilirsiniz. Bu sayede güvenilir sitelerden hizmet alarak daha fazla para kazanabilirsiniz.

Ödev Yap, Para Kazan!

Ödev yaparak kazanmak oldukça zevkli bir iştir. Öğrencilerin ödevlerini yaparak kazanç sağlayabilirsiniz. Günümüzde bu şekilde para kazanan pek çok öğrenci bulunuyor. Ancak güvenilir platformlara üye olmanızı önermekteyiz. Aksi taktirde ödevi yaparak ücretinizi alamayabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden ödev yaparak para kazanmayı planlıyorsanız ücreti peşin almalısınız. Fakat güvenir platformlarda işi yaptıktan sonra ücret hesabınıza aktarılmaktadır. Bu yüzden nereden çalışacağınız sizlere kalmıştır.

Tüm yılını ödev yapmakla geçiren öğrenciler zaman zaman ödevlerini ücret karşılığında başka kişilere yaptırıyor. Bu süreçte hem kendileri hem de ödevi yapan kişi kazançlı çıkıyor. Özellikle başarısız olduğunuzun dersin ödevini profesyonel bir öğrenciye yaptırmanız başarısız olduğunuz dersi geçmenizi sağlayacaktır. Yurt dışında ödev yaparak para kazanma siteleri oldukça popülerdir. Eğer yabancı diliniz var ise bu sizin için daha fazla para kazanmanıza olanak sağlar. Maddi durumu olan ya da olmayan herkes ücret karıştığında ödev yaparak para kazanabilir. Bu sayede boş vakitlerinizi de paraya çevirmiş olursunuz.


48 Yorumlar
 1. Kadir diyor

  Ağa yapan var

 2. Mustafa diyor

  Para kazanmak istiyorum

  1. Beyza Nur diyor

   Bende yapabilirm odev

   1. Melih diyor

    Tez yazabiliyo musun

 3. Eray diyor

  Ders çalışarak para kazanmak istiyorum

  1. Efe diyor

   Odev yaparak para kazanmak istiyorum nasıl yapıyorsunuz

 4. Arda Güler diyor

  Üniversite hariç ödevler yapılabilir hemde cüzi rakamlara

 5. Saday diyor

  Para kazanmak için ödev yapmak istiyorum

 6. Saday diyor

  Para kazanmak istiyorum

 7. Abdulrahman SARDAR diyor

  gayet iyi bir iş odev yap ara kazan guzel

  1. Calal diyor

   Nasıloluyo

  2. Elif diyor

   Bunu nasıl yapıyoruz bilen yardımcı olurmu

 8. Abdulrahman SARDAR diyor

  gayet iyi bir iş odev yap ara kazan guzel cok sevdım ya hll olsun

  1. yusuf öztürk diyor

   nasıl yapıyorsunuz yardımcı olabilirmisiniz

  2. Polat diyor

   Para kazanmak için ödev yapa bilirim

 9. Eren diyor

  Nerden yapabiliriz. Eğitim durumum Viyana teknik uni endüstri muhendsliği 2 yabancı dilim var ingilizce ve almanca

 10. Mehmet diyor

  Ödev yaparak para kazanmak istiyorum

 11. Calal diyor

  Diğru

 12. Mesut diyor

  Bende yapmak istiyorum

 13. Selma diyor

  Ödev yaparak para kazanmak istiyorum

 14. Recep diyor

  Nasıl laxanıcaz yardımcı olurmusunuz

 15. ayaz diyor

  nasıl yapılıyor

 16. AKkakA diyor

  nereye basıp yapıyoruz

 17. Salih diyor

  Selamün aleyküm arkadaşlar bende biliyorum bu zamanın kritik olduğunu bende geldim kazanmaya

 18. Alper Yıldırım diyor

  Ordu öğrencisiyim ödevler itina ile yapılır

 19. Baray huylu diyor

  bende yapmak istiyorum

 20. Kenan diyor

  Ben 2 aydır yapıyorum ve gayet verimli bi gelir alıyorum eğer sizde ödevinizi yaptırmak isterseniz veya bu işe başlamak isterseniz (kenqn.o6) instagram adresinden ulaşabilirsiniz.

  1. Firuzə diyor

   Naşıl yapa biliriz

 21. Zeynep diyor

  Bende yapmak istiyorum.

 22. Murat diyor

  nasıl odev yapabılırım

 23. Malik diyor

  Nasıl yapacam

 24. Şüheda diyor

  ödev yaparak para kazanmak istiyorum

 25. oğuzhan diyor

  bende yapmak istiyorum

 26. Furkan Efe Çakmak diyor

  Gayet çok müq

 27. zafer diyor

  hazırım

 28. Maçhel diyor

  Uygun fiyata ödevler projeler sunumlar yapılır arkadaşlar

 29. selim sönmez diyor

  öncelikle s.a her türlü ödev yapılır. (slayt proje performans vb.) düzey oran farketmez ortaokul lise üniversiye vs destek verdiginiz için hepinize teşekür ederim .

 30. Esin diyor

  Nasıl faydalanbilirim

 31. Emre kqya diyor

  İngilizce ödevi yapılır

 32. uğur akgül diyor

  bende ödev yapmak istiyorum

 33. Serra diyor

  Bütün ödevler yapılır

 34. muhammed diyor

  3 yıldır yapıyorum ödev yapilir uygun fiyata

 35. Sıla diyor

  Ödev yapmak istiyorum her bi ödev 25 tldir arkadaşlar

 36. kürşat kadir katmer diyor

  ödevlerinizi yaparak size yardım edebilirim

 37. Ayşenur diyor

  Ödevlerinzi yaparak size yardımcı olabilirim

 38. Cihat diyor

  Üniversite öğrencisiyim yardımcı olacağım ödev varsa yapabilirim

 39. Berat diyor

  Ödev yaparak para kazanmak istiyorum..!

 40. efgan diyor

  okulda birinci oldum para işini losme cocuklara bagışlamak istiyorum 7 sınıfa gidiyorum odev vermek isteyen varsa uygun fiyata cozerim

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.