Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Midyeci Ahmet Franchise Bedeli 2021

0

Midyeci Ahmet Franchise Bedeli 2021

Midyeci Ahmet franchise bedeli 2021 Midyeci Ahmet, Midyeci Ahmet bayilikleri, bayilik konseptleri ve bayilik maliyeti hakkında en detaylı ve güncel bilgileri sizlerle paylaşıyor.

Midyeci Ahmet franchise bedelinin haricinde ayrıca bu yazımızda sizlere Midyeci Ahmet fiyat listesi, 2021 ürünleri, güncel fiyatları ve iş başvurusu yapmak isteyenler için iş başvuru formu ve Midyeci Ahmet ile ilgili soruları anlattık.

Aslında Midyeci Ahmet, birçok kişinin tezgahlarda görüp tükettiği, ancak bazen yemek yerken hijyen konusunda soru işaretleri bırakan midyeleri hem organik hem de taze olarak sevenlere ulaştırmayı başarmış bir girişimci. Sizlere uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır.

Sokak lezzetleri olarak adlandırılan midyeleri her kesimden insana uygun fiyatlarla ve dediğimiz gibi son teknoloji, sağlıklı ve hijyenik üretim tesislerinde organik olarak üretilen midyeleri “Nasıl üretiliyor merak ediyorum” diye sorarak sunuyoruz. “midye yerken.

Midyeci Ahmet markasının bu kadar popüler olmasının sebebi iş mutfağından gelmesi, uygun fiyatları ve sattığı ürünlerin lezzetidir.

Yoğun franchise talepleri ve İstanbul Beşiktaş’ta açtığı şube yoğunluğu karşısında markasını dünyaya yaymak isteyen Midyeci Ahmet, bayilikler vermeye de başladı. Bu yazımızda Midyeci Ahmet ve Midyeci Ahmet franchise konseptleri hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Midyeci Ahmet; Küçük yaşta İstanbul sokaklarında midye tezgâhı açarak sektöre giriş yapmış ve bir süre sonra sattığı ürünlere büyük rağbet gelince iş ortaklarıyla birlikte Beyoğlu balık pazarında dükkân açmıştır. Bir dönem bu dükkân işletmeciliğini de deneyimleyen Midyeci Ahmet, ilk adımını Beşiktaş’ta kendi adıyla açtığı midye ve kokoreç dükkânıyla yaptı. Midyeci Ahmet markasını İstanbul’da ve hatta Türkiye’de reklam bile yapmadan mağazaya gelen müdavimlerinin gerçekleştirdiği eylemlerle tanıttı.

Midyeci Ahmet’in nereli olduğunu merak edenler için; Midyeci Ahmet, Mardin kökenli bir ailede dünyaya geldi ve ailesiyle birlikte İzmir’de yaşadı. Henüz 5 yaşındayken ailesiyle birlikte İstanbul’a gelen Midyeci Ahmet, genç yaşta sokaklarda midye satarak sektöre giriş yaptı.

Midyeci Ahmet Bayilik Veriyor Mu?

Midyeci Ahmet başlangıçta bayilik almak isteyenlerin taleplerini reddetse de markasını Türkiye’de yaymak ve hatta dünya çapında duyurmak için bayilikler vermeye başladı.

Midyeci Ahmet Bayi Alıyor

Midyeci Ahmet, bayilik almak isteyen girişimcilere uygun franchise fiyatları ile 2 farklı konseptte bayilik imkanı sunuyor. Midyeci Ahmet franchise almak için sunulan 2 konseptten birini seçebilir, franchise iletişim departmanı ile iletişime geçebilir ve uygun yatırım tutarları ile hemen franchise alabilirsiniz.

Özellikle İstanbul Anadolu yakasında ve İstanbul dışındaki şehirlerde bayiliklerle büyümek isteyen markanın bayilerden yoğun talep aldığı iddia ediliyor.

Midyeci Ahmet’in bayi elde etmek için kullandığı 2 kavram şu şekildedir.

Esnaf Konsepti; Midye dolma

Depo kullanım alanı dışında maksimum 50m2 alana sahip depolayın

Yola bakan cephe en fazla 3 metre olmalıdır.

Net faturalandırmaya dayalı olarak aylık %5 sadakat.

10 yıllık isim hakkı verilir.

Restorant Özellikleri

Düz ayaklar saklanmalı

Ürünlerin muhafazası için minimum 6 m2 soğuk oda gerekmektedir.

Ekmek konsepti; Midye ve Kokoreç Doldurma

Depo kullanım alanı hariç en az 100 m2 depo

Yola bakan cephe 4 metreden fazla olmayan bir mesafede olmalıdır.

Net ciroda %5 sadakat

10 yıllık isim hakkı verildi

Restoran Özellikleri

düz ayaklar saklanmalı

Ürünlerin muhafazası için minimum 20 m2 soğuk oda gerekmektedir.

Midyeci Ahmet Bayi Koşulları

Midyeci Ahmet franchise’ının şartları, sunulan kavramlara uygun olarak net bir şekilde açıklanmıştır. Ancak seçeceğiniz franchise konseptine ek olarak istediğiniz bazı bayi terimleri de bulunmaktadır. Herkese franchise vermek istemeyen Ahmet Çiçek, bu nedenle franchise almak isteyen kişilerin franchise koşulları gibi belirli koşulları yerine getirmesini umuyor.

Midyeci Ahmet Bayi Koşulları

Tüccar olmak isteyenler, dünyanın en lezzetli midyeleri gibi Midyeci Ahmet ile paralel olarak satacakları ürünleri benimsemelidir.

Hırslı ve yeniliklere açık olmalısınız.

Yemek hizmetleri sektöründe deneyim sahibi olmalıdır.

Gıda sektöründeki bir markadan daha erken franchise almak bile olumlu katkı sağlayacaktır.

Olası bir yeni yatırım gereksinimi olması durumunda buna uymanız beklenmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmalı ve markayı mükemmel bir şekilde temsil etmelisiniz.

Mevcut Midyeci Ahmet şubelerinin yakınında bir yer seçmemelisiniz.

Midyeci Ahmet’in de franchise koşulları olarak seçtiği franchise konseptine uygun bir mağaza seçmesi beklenir.

Midyeci Ahmet Franchise Fiyatı

Midyeci Ahmet, franchise bedeli olarak isim hakkı için herhangi bir franchise ücreti talep etmezken, net fatura üzerinden %5 franchise ücreti almaktadır. Ayrıca ürünlerin mağazaya ulaştırılması için belirli bir yatırım yapılması tavsiye edilir.

Midyeci ahmet bayi ücreti olarak bir miktar değil, dükkan, dekorasyon, personel giderleri vb. Bu tür harcamalar için bir yatırım yapmanız gerekiyor.

Sadece uygun koşullarla midye dolma satışı konseptinde bayi alabilmek için minimum 200 bin TL ile 250 bin TL arasında fedakarlık yapmanız gerekiyor. İmtiyaz sahibi konseptinde midye dolma ve kokoreç satmak için alacağınız; İlgili mağazanın kira, dekorasyon ve personel giderleri için ilk etapta 400 bin TL civarında bir yatırım bekleniyor.

Midyeci Ahmet Bayilik Ücreti Ne Kadar?

2021 koşullarına göre diğer bayilerin satın aldığı şubelerin giderlerini ve beklenen yatırım tutarını öncelikle Midyeci Ahmet franchise departmanından teyit edebilirsiniz. Midyeci Ahmet bayi fiyatı ve bayilik süreci hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki bayi talep bölümünde vereceğimiz resmi web sitesindeki iletişim formundan alabilirsiniz.

Midyeci Ahmet Bayi Başvurusu

Midyeci Ahmet bayisi talep etmek, yatırım maliyeti ve bayi ücreti hakkında daha fazla bilgi almak ve en yetkili kişiden franchise sürecinin tüm aşamalarını öğrenmek için Midyeci Ahmet Bayilik menüsündeki formu doldurup yanıt alabilirsiniz. ortalama 2 gün içinde.

Midyeci Ahmet fiyat listesini inceledikten sonra midye fiyatlarının ve özellikle kokoreç fiyatlarının herkesin alabileceği seviyede olduğunu ve menü içeriğinin oldukça zengin olduğunu fark edeceksiniz. Kokoreç menüsünde herkesin damak tadına uygun farklı kokoreç türleri bulunur ve midye toplu olarak alındığında uygun fiyatlıdır.

Şubeler Midyeci Ahmet

Midyeci Ahmet’in Ankara, Antalya, İzmir, İzmit, İstanbul ve Tekirdağ’da şubeleri bulunmaktadır. Halihazırda Bursa, Kayseri, Mersin gibi illerde şubesi olmayan marka, yeni franchise ağı için mümkün olan her fırsatta farklı illerde franchise vermeyi hedefliyor.

Midyeci Ahmet İstanbul şubeleri Beşiktaş, Sarıyer, Bakırköy, Beylikdüzü, Çengelköy ve Tuzla bölgelerinde yer almaktadır. Ancak yakın zamanda Bahçelievler ve Kadıköy bölgelerinde şubelerin açılacağı bilgisi var.

Midyeci Ahmet Bir İstek Var Mı?

Midyeci Ahmet şubelerinden paket servis imkanı bulunurken, şubelerde telefonla sipariş verme imkanı bulunmamaktadır. Midyeci Ahmet sipariş hattı yerine, eve sipariş için YemekSepeti üzerinden online sipariş verebilirsiniz.

Midyeci Ahmet’in Kaç Şubesi Var?

Şu anda Türkiye’de 6 ilde 12 şubesi bulunmaktadır.

Midyeci Ahmet Kaça Kadar Açık?

Midyeci Ahmet şubeleri 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

İş Başvurusu Midyeci Ahmet

Midyeci Ahmet, adayların iş başvurularını web sitesi üzerinden kabul etmektedir. Detaylı işe alım başvuru formuna sahip olan ve bu formu doldurduktan sonra yapılacak değerlendirmede iş başvurusu olumlu olan adaylar mülakata davet edilir.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.