Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

0

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

Köpek gezdirerek para kazanmak artık bir meslek haline geldi. Köpek gezdirerek para kazanan birçok insan var. Özellikle büyük şehirlerde çok popüler bir iştir.

Köpek gezdirerek kazanmak bu yazımızda köpek gezdirme işi hakkında detaylı bilgiler alacağız. Köpeği nasıl gezdirirsin? Ayrıntılı olarak öğreneceğiz. Köpek gezdirme işi hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri birlikte alalım.

Bir köpeği evlat edindiğinizde, kokunuzu ezberler. Kokunuz onları rahatlattığı için kokulu eşyalarınız üzerinde uyumayı severler.

Bir köpeğiniz varsa, size daha çok bağlı olacaktır. Seni arkadaşı olarak görecek ve her yere seninle gitmek isteyecektir. Davranışlarını kontrol etmesine yardımcı olurken, size olan güveni artacaktır.

Ayrıca bu işi yapmayı düşünenler için köpek gezdirme işlerini nasıl buluyorsunuz? Köpek gezdirici arayan kişilerin paylaşımlarını bulabileceğiniz siteleri inceleyeceğiz. Evet biliyoruz köpek gezdirerek para kazanabilirsiniz diyebilirsiniz. Ancak bu iş modeli günümüzde aktüel ek iş fikirleri arasında önerebileceğimiz bir ek gelir fırsatıdır. Fazla,

Köpek Gezdirerek Ayda 6.000 (Altı Bin Türk Lirası) Nasıl Kazanılır?

Bunu hesaplayacağız. Kısacası köpek gezdirme işinin nasıl bir iş olduğunu dilimize kadar anlatmaya çalışacağız.

Köpek Gezdirmek Bugün Gerçek Bir İş Haline Geldi

Biliyorsunuz şimdi size ek bir iş kolunun tanıtımını yaparak para kazanıp kazanmadığınızı en kesin şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Gelir getirici işlerin nasıl yapıldığını, ne kadar kazandıklarını ve bu gelir getirici işleri bulmak için neler yapılması gerektiğini açıklamaya çalışıyoruz.

Köpek gezdirme ilk bakışta ön yargılı yaklaşılacak bir iş modeli gibi görünse de gerçek para kazandıran iş modellerinden biri haline geldi.

Sermayesiz ek iş fikirlerine köpek bakıcılığı olarak da bilinen köpek gezdirme mesleğini ekleyebiliriz. Ayrıca büyük şehirlerde daha sık görülen bu çalışmayı değerlendirme imkanı olanlara da tavsiye ederiz. Eğlenceli ve kazançlı bir iş gibi görünüyor.

Köpek gezdirme işleri genellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük şehirlerde bulunur. Bu nedenle büyük şehirlerde yaşayanlar köpek gezdirme konusunda daha şanslıdır. Köpekleri gezdirmek ve para kazanmak gerçek bir iştir. İkna oldum. Bana nasıl yapacağımı söyle. Köpeği gezdirerek ne kadar para kazanılabileceğinden bahsetmek isteyenlerle başlayalım.

Köpek gezdirme, Amerika ve Avrupa’nın gelişmiş şehirlerinde uzun yıllardır kullanılan bir sistemdir. Yurtdışına giden öğrenciler onu duymuştur. Aramızda öğleden sonraları birkaç saatliğine köpek gezdirerek para kazanan öğrencilerin (Dog Walker) anılarını dinleyenlerin olması gerektiğini düşünüyoruz.

Ülkemizde giderek gelişen bu iş modeli, özellikle İstanbul’da gelir düzeyi yüksek bazı ilçelerde oldukça popüler bir iş modelidir. Yoğun iş temposu ile günümüzün koşuşturması arasında zaman bulamayan insanlar için her gün yeni iş modelleri ortaya çıkıyor. Son zamanlarda yükselişte olan bir iş modeli köpek bakımıdır.
Köpek Gezdirerek Para Kazanmak 2

Bu Köpek Gezdirme Olayı Nedir? Nasıl Yapılır?

Sistem çok basit. Günlük koşuşturma içinde evcil hayvanlarıyla vakit geçiremeyenlerin köpeklerini gezdirmek. Yapmanız gereken tek şey köpeği tasmalı gezdirmek. Sevimli arkadaşlarla oynayın, günlük yürüyüşünüzü yapın ve egzersizlerinizi yapın. Günlük rutin işleri yapmak ne kadar kolay?

Seyahat ederek para kazanmak dedikleri bu olsa gerek! Ayrıca saatte 50,00 TL ile 150,00 TL arasında para kazanabilirsiniz.

Hayvanları seviyorsanız ve boş vaktiniz varsa bu iş tam size göre olabilir. Ayrıca bir köpeğe bakarak çok para kazanabilirsiniz. Tamam, anladık! Ben de köpek gezdirmek ve bu işten para kazanmak istiyorum. Çevremde köpeğini gezdirmek isteyen var mı? Nasıl bulurum? Köpek gezdirici iş ilanlarını nasıl bulurum? Köpek bakıcısı arayan kişilerle nasıl iletişim kurabilirim? Reklamlarınızı nerede bulabilirim?

Köpek gezdirme iş ilanları için ne yapmalıyım? Bunun gibi sorular soranlar için bu sorunu açıklığa kavuşturmaya çalışalım,

Köpek Gezdirici İş İlanları Nasıl Bulunur?

Çok şanslı bir zamanda yaşıyoruz. 21. yüzyılın büyük icadı olan internet, köpek gezdiriciler için reklam isteyeceğimiz ilk yoldur. Sadece köpek gezdirme iş ilanlarına hizmet veren siteler de var. Ayrıca köpeklerini gezdirdiklerinin reklamını yapanları içeren iş ilan siteleri de var.

Google’da gezinerek, köpek gezdirici arayan birçok kişinin gönderilerini bulabilirsiniz. Sizin için bir liste hazırladık. Kısayolları derledik. Köpek gezdirici arayan kişilerle aşağıdaki platformlardan iletişime geçebilirsiniz. Ve şimdi köpeğinizi gezdirebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz!

Köpek Gezdirme İşleri Yayınlayan En İyi Web Siteleri;

www.doggoapp.com – Sadece köpek gezdirme reklamları konusunda Türkiye’nin lider sitesi ve köpek sahipleri ile bebek bakıcılığı yapmak isteyenleri bir araya getiriyor. Evcil hayvan sahipleri ile köpek gezdirerek para kazanmak isteyenlerin buluştuğu bir platform. İlanları yaşadığınız bölgeye göre inceleyebilir ve köpek gezdirme hizmeti ilanı verebilirsiniz.

www.armut.com – Köpek gezdirme hizmeti verebileceğiniz ve köpek gezdirme iş ilanları yayınlayabileceğiniz bir diğer platform da armut.com’dur. armut.com köpek gezdirme iş ilanlarını buradan inceleyebilirsiniz.

banabirak.com – Köpek sahiplerini ve bakıcılarını bir araya getiren bir başka evcil hayvan bakıcısı yayıncılık sitesi.

Köpek gezdirenler için ipuçları:

Göründüğü gibi, iş çok basit. Yapacağınız iş için üniversite diploması veya özel beceriler gerektiren herhangi bir kriter yoktur. Hayvanları sevmek size lehinize bir puan kazandıracak.

Alacağınız referansların bir sonraki işiniz için olumlu veya olumsuz olacağını unutmayınız. İşinizi tutkuyla yapın.

Bir müşteriyle birebir ilgileniyorsanız, muhatap olduğunuz kişinin büyük olasılıkla yüksek gelirli ve kariyerli insanlardan oluşacağını unutmayın.

Konuşmanıza ve giyiminize özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Bu işi uzun vadede yapmanız için size fırsatlar sunar. Onları beğenirseniz, işverenin geçmişinden bir iş bulma olasılığınız daha yüksektir. Bu, kazancınızda bir artış anlamına gelir.

Yani internet siteleri üzerinden köpek gezdirme hizmeti verdiğinizde siteler kendileri için bir komisyon almaktadır. Ancak köpek gezdirme işi için işveren ile aracısız olarak bire bir anlaşma yaparsanız, site aracılık ücretlerinden kurtulmuş olursunuz.

Saatte 50,00 TL kazandığınız sürece kazancınız bir anda 100,00 TL’ye yükselebilir. Köpek gezdirme hizmetini günde 2 saat yaparsanız aylık 6.000 TL (altı bin Türk Lirası) kazanacaksınız!

Günde 2 saat köpek gezdirerek memur maaşını 1 ayda 2 ayda kazanabilirsiniz.

Son söz: Fırsatınız olursa kaçırmayın!

Son söz olarak söyleyebileceğimiz tek şey, böyle bir fırsatınız varsa kaçırmayın. Üstelik bunu yan iş olarak yaparsanız, tam zamanlı çalışarak çok para kazanabilirsiniz.

Günde birkaç saat basit işler yaparak çoğu tam zamanlı çalışandan daha fazlasını kazanabilirsiniz. Araştırmamız sonucunda para kazanma konusunda köpek gezdirme konusunda herhangi bir boşluk bulamadık. Oldukça iyi çalışan bir sistem gibi görünüyor. İşveren (köpek sahibi) memnun, çalışan (köpek gezdirici) memnun, aracı kurumlar (web siteleri) memnun görünüyor. Bu nedenle köpek gezdirmek, geleceği olan ve eğlenceli bir şekilde para kazandıran işlerden biridir. Tavsiye edebileceğimiz iş kollarından biridir. İmkanınız varsa bu fırsatı değerlendirin!

Köpek Gezdirerek Nasıl Para Kazanılır?

Yukarıda açıkladığımız gibi köpekleri gezdirebilirsiniz diyorsanız sakin bir insansınız, sabırlı ve hayvanseversiniz, bunu para kazanmak için değil eğlenmek için yapabileceğinizi söylüyorsanız; Ek işler veya freelance siteler arayarak bu işi kolayca alabilirsiniz. Bu ek çalışma ile günlük 15 TL ile 30 TL arasında kazanç elde etmek mümkündür. Aylık hesaba ulaştığımızda 500 TL ile 4500 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.