Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Kombin Yaparak Para Kazanmak

16

Kombin Yaparak Para Kazanmak

Para kazanmak, günümüz dünyasında herkesin hayali. Özellikle kolay yoldan para kazanmak herkesin istediği bir şey olarak karşımıza çıkıyor. Ek gelir elde etmenin önemi her geçen gün daha da artıyor. Kayda değer bir ek gelir elde edebilmenin birçok farklı yolu mevcut. Özellikle son yıllarda ek gelir elde etmek isteyenlerin tercih edebileceği birçok farklı alternatif sunuluyor. Değişen ihtiyaçlar ve gelişen teknoloji ile birlikte oturduğunuz yerden bile bir gelir elde edebilmeniz mümkün hale gelmiş durumda. Haliyle modaya ilgi duyanlar tarafından da bu yoldan nasıl gelir sağlanabileceği konusu merak edilenler arasında. Sizler de modaya ilgi duyanlardansanız, moda ile ilgilenerek para kazanmak konusunda merak ettikleriniz için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Uygulama İndirerek Para Kazanmak

Moda İle İlgilenenler İçin Gelir Elde Etme Yolları

Günümüzde moda hemen hemen hepimizin az çok fikir sahibi olduğu bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bilgiye erişimin oldukça kolaylaştığı günümüz dünyasında moda ile ilgili bilgi edinmek de kolaylaşmış durumda. Öyle ki televizyon programları, reklamlar ve sosyal medya aracılığı ile bile istemeden de olsa moda hakkında bilgi ediniyoruz. Ancak kimileri için moda adeta bir tutku. Farklı stiller, yaratıcı giyim tarzları, sezonun moda ürünleri onlar için adeta bir hobi durumunda. Hangi parçanın nasıl kombinlenmesi gerektiğini, hangi rengin hangi renk ile giyileceğini, hangi sezon nelerin giyilmesi gerektiğini bilenlerden bahsediyoruz! Sizler de moda tutkunları arasından mısınız? Pek çok hobinin bir gelir kapısı haline getirilebildiği günümüz dünyasında hemen hemen herkes mutlaka bir kez kendi hobisi üzerinden gelir elde etmenin nasıl bir his olacağını hayal etmiştir. Peki hobisi moda olanlar için hobiyi paraya dönüştürmek mümkün mü? Moda ile olan ilişkinizi profesyonel bir hale getirmek ve hobiniz aracılığı ile bir ek gelir elde etmek mi istiyorsunuz? İşte bunun için 3 yol:

Kombin Yaparak Para Kazanmak 2

1. CoulFate

Coulfate, moda severlerin paylaştıkları kombinler üzerinden kayda değer miktarda para kazanabilmelerine olanak sağlayan bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Bunun için tek yapmanız gereken üye olup profil oluşturabilmek için başvuru formunu doldurmak. Başvurunuzun kabul edilmesinin ardından hemen gelir elde etmeye başlayabilmeniz mümkün. Moda konusunda iddialıyım, giyim ve stil konusunda fikrim her zaman sorulur diyen herkes başvuru yapabilir ve kombin yaparak para kazanmaya başlayabilir!

Coulfate üzerinden yapılan ödemeler ise profilinizin popülaritesine ve başarı oranına bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Profiliniz üzerinden yaptığınız kombinler en az 1 yıldız, en çok 5 yıldız olmak üzere oylanıyor. Yüksek puanlar alarak profilinizin başarısını artırmanız ise daha çok gelir elde edebilmenizi sağlıyor. Coulfate’te başarı puanınız yükseldikçe kombin başına almış olduğunuz ücretler de artıyor. Açmış olduğunuz profillerde düzenli paylaşımlar yaparak, düzenli bir gelir elde etmeniz de mümkün.

Coulfate profiliniz üzerinden içerik üretmeniz için gerekli olan tüm parçalar yine sitenin kendisi tarafından karşılanıyor. Size yalnızca bu parçalarla farklı, yaratıcı ve beğenilecek kombinler yapmak kalıyor! Aynı zamanda Coulfate, kullanıcılarına istedikleri zaman aralığında ve mekanda çalışma özgürlüğü sunması açısından oldukça esnek bir çalışma stiline sahip. Modayla ilgilenerek para kazanmak isteyenler mutlaka Coulfate’i denemeli!

Telefondan Anket Doldurarak Para Kazanmak

2. DV Closet Uygulaması

DV Closet uygulaması, kombin yaparak kolay yoldan para kazanmak isteyen moda ve stil tutkunlarının kullanmakta olduğu uygulamalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama kullanıcıları kendilerine bir profil oluşturarak, profillerinde moda ile ilgili içerik ve kombin paylaşımları yapıyor. DV Closet, uygulamayı kullanmaya başlayan moda severlere kombin yaparak ya da moda ve stil konusunda insanlara fikirler sunarak para kazanabilme olanağı sağlıyor. Uygulama üzerindeki profilinizde paylaştığınız bir kombin başına yaklaşık 22 dolara kadar gelir elde edebilmeniz ise mümkün.

3. Moda Bloggerlığı

Moda ile ilgili belli bir bilgi birikiminiz varsa ve moda ile ilgili içerik üretebileceğinizi düşünüyorsanız moda bloggerlığı tam size göre! Moda ile ilgili araştırmalar yaparak ya da sadece bildikleriniz üzerinden insanlara “İyi Kombin Nasıl Yapılır?”, “Sezonun Moda Parçaları Neler?”, “Bu Yılın En Trend Renkleri” gibi konular üzerinden içerik üreterek para kazanabilmeniz mümkün. Ancak bunun yukarıda bahsettiğimiz yollara göre daha uzun bir süreç olacağından söylemeden geçmemek gerek. Yine de yeterli vaktiniz varsa ve moda üzerinden para kazanmak istiyorsanız moda blogları yazarak para kazanabilirsiniz.
Bunun için ilk yapmanız gereken ise bir blog yazabilmek için bir web sitesi oluşturmak! Web sitesi oluşturmak kafanızı karıştırmasın, ücretsiz ve kolay bir şekilde kendi sitenizi oluşturmak için tercih edebileceğiniz birçok seçenek mevcut. Kısa bir araştırma yaptıktan sonra blog yazmak için hangisini tercih etmeniz gerektiğine karar verebilir ve moda blog yazılarınızı yazmaya hemen başlayabilirsiniz.

Moda bloggerlığı üzerinden para kazanabilmek için ise birkaç yöntem mevcut. Yazmış olduğunuz yazılardan para kazanmaya 1-2 gün gibi kısa bir süre içinde başlamanız zor. Ancak bunun sizin için bir hobi olduğunu düşünürsek para kazanmaya başlayacağınız zamana kadar geçireceğiniz sürenin eğlenceli olacağına kuşku yok! Moda blogları üzerinden para kazanmak için ilk yapmanız gereken düzenli içerik üretmektir. Bu şekilde sitenizi aktif tutabilirsiniz. Belli bir içerik birikimine ve yüksek bir trafiğe sahip olan siteniz ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Markalar ile iş birliği yapmak, iş birliği içerikleri üretmek, promosyon ürünleri incelemek ve sitenize reklam almak moda bloğunuz üzerinden para kazanabilmeniz için sadece birkaç yol! Blog sitenizi biraz geliştirdikten sonra size uygun olan yöntemi tercih ederek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Moda ve stil konularına ilginiz varsa hobinizi paraya dönüştürmek ve bu işten para kazanmak mümkün!


16 Yorumlar
 1. Melek diyor

  Çok iyi bir uygulama en ihtiyacim olan sey inșallah olur

 2. Melek diyor

  Çok iyi bir uygulama insallah olur

 3. Yusuf diyor

  Para kazanmak istiyorum kendi okul harçlığımi kazanmak istiyorum

 4. Uğur diyor

  Güzelmiş

 5. Aysel diyor

  Salam

  1. Dddsss diyor

   Bende istiyorum

 6. zeynur diyor

  Ben kıyafet yapip para kazanmak istiyorum

 7. Ali diyor

  Nasilyapcaz

 8. Ali diyor

  Beni işe al

 9. Elvin diyor

  Bende bir ayakkabı tasarlamak istiyorum

 10. Ali diyor

  Para kazanmak

 11. Mecit diyor

  Para

 12. Sami diyor

  Nasil para kazanirim gercekmi

 13. Sami diyor

  Para kazanmak isdiyorum kazana bilir miyim

 14. Azizov diyor

  Hadi koşun gençler

 15. Elif Kılınç diyor

  Kendi harçlığımı çıkartmak için çok lazıımm

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.