Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Köfteci Yusuf Bayilik Bedeli ve Şartları 2021

0

Köfteci Yusuf Bayilik bedeli ve Şartları 2021

Köfteci Yusuf bayilik bedeli ve şartları 2021 dünyada pek çok kişi Köfteci Yusuf bayisinin şartlarını ve köfte dükkanı açmak için bayiye nasıl başvurulacağını araştırıyor.

Köfteci Yusuf günümüzde de köfteci sahibi olmak isteyen birçok insan var. Bunun nedenlerinden biri de insanların köfteyi sevmesi ve bu işi yaparken bir köfte dükkanı açıp köfte yemeleridir. İnsan sevdiği bir işi yaptığında o işte daha başarılı olur, en ince ayrıntısına kadar işi en iyi şekilde yapar. Köfteci Yusuf bayisinin şartları ve uygulamasının yanı sıra firma hakkında bilmeniz gereken birkaç şey daha var.

Köfteci Yusuf Hakkında Kısa Bilgi

Köfteci Yusuf, kendi köfte fabrikasına sahip, Türkiye’nin en büyük köfte fabrikasını işleten ve birçok restoranı bulunan bir işletmedir. Türkiye’nin birçok yerinde şubeler açan şirket, açtığı her şube ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. 1996 yılından itibaren önce İznik, ardından diğer illerde hizmet vermeye başlayan Köfteci Yusuf, bu alanda gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor. Sürdürülebilirlik konusunda pek çok konuda etkin çalışmalar yapan firma bünyesinde ızgara, hamburger, galeta unu, salata, tatlı ve içecek gibi birçok ürün yer alıyor. Gıda güvenliği ve hijyenine önem veren Köfteci Yusuf, bayi için doğru tercihi sunuyor.

Neden Köfteci Yusuf Bayisi?

Köfteci Yusuf bayisini tercih etmek isteyen bir kişinin bu bayiyi seçmesinin birçok nedeni vardır. Bu sebeplerden biri de köfteci sahibi olmak isteyenler içindir. Köfte yapmak bazıları için iyi bir meslektir. Çünkü bu mesleğe gönül vermiş bir kişi köfte yemeyi seviyorsa bu iş onun için vazgeçilmez bir deneyim haline gelir. Kişi köfteyle arası iyiyse Köfteci Yusuf bayiliğine başvurmak onun için doğru adım olacaktır.

Köfteci Yusuf Franchise Firmanın franchise almasının bir diğer nedeni de hijyene önem vermesidir. Üretilen her köfte özenle ve titizlikle işlenmekte ve hazırlanan ürünler çalışanlar tarafından temiz bir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bu konuda oldukça önemli olan Köfteci Yusuf titizliği ile bilinen bir firmadır.

Köfteci Yusuf Bayi Şartları

Köfteci Yusuf bayisine başvurabilmek için bilinmesi gereken şartlardan biri de kurulacak bayinin diğer bayilerden uzak olmasıdır. Bir bayi diğer bayilere yakınsa, bu bayinin kar oranını etkiler. Kullanıcılar bu duruma dikkat etmeli ve doğru bölgeyi seçmelidir.

Köfteci Yusuf bayii seçerken göz önünde bulundurulması gereken koşullardan biri binanın büyüklüğüdür. Binanın büyüklüğü çok küçük ise firma bu binayı kabul etmeyebilir. Bu nedenle uygun ölçülerde bir bina satın alınmalı ve bu binada hizmet verilmelidir. Ayrıca yapı seçiminde nüfus yoğunluğunun da önemli bir faktör olduğu unutulmamalıdır. Bina seçimi yapmadan önce firma ile iletişime geçilmesi, gerekli bilgilerin alınması ve firma tarafından onaylandıktan sonra yapıyı satın alınması gerekmektedir.

Köfteci Yusuf İmtiyazının Maliyeti

Köfteci Yusuf bayi maliyetleri genel olarak 3 farklı aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamalar bayi sahibi oluncaya kadar geçerlidir. Bayiye başvurmak isteyen kişinin öncelikle binanın maliyetini karşılaması gerekir. Kullanıcının inşaat maliyetinden sonra karşılaşacağı bir diğer maliyet ise dış ve iç mimari yerleşim planıdır. Dekorasyon açısından en uygun formu alan yapının Köfteci Yusuf firmasına uygun bir konsepte sahip olması gerekmektedir. Firma bu konuda kullanıcılara destek sunmaktadır. Bu maliyetlere ek olarak kullanıcının karşılaşacağı diğer maliyetler arasında ürün tedariği ve faturalar gibi maliyetler de yer almaktadır. Kullanıcı bu maliyetleri zaten bilmelidir. Fiyat vermek gerekirse şehirden şehire değişmekle birlikte maliyet 750.000 TL’ye yakın veya biraz daha yüksek olabilir.

Bayilik Başvurusu Ve Köfteci Yusuf İletişim

Gerekli başvuru koşullarını sağlayan ve bayi olmak isteyen birçok kişi Köfteci Yusuf bayisinden alışveriş yapmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyor. Kullanıcı bu bağlantıya girerek ve formu doldurarak başvuruda bulunabilir. Firma formu inceledikten sonra geri döner ve kullanıcı ile iletişime geçer. Köfteci Yusuf’a ulaşmanın bir başka yolu da restorana telefon numarasından ulaşmaktır. Bu sayede kullanıcı hızlı bir iletişim kurar, aklında kalan soruları belirtir.

Köfteci Yusuf iletişim bilgileri:

Kurtuluş Mahallesi, Terziler Yolu, No: 4/1, Yenişehir / Bursa

444 61 62

0224 773 6261

musterihizmetleri@kofteciyusuf.com.tr

Son olarak bütçenize uygun herhangi bir bayilik açmak istiyorsanız sitemizdeki bayilik firmaları kategorisine bir göz atmanızı isteriz. Umarız bütçenize uygun bir bayi bulabilirsiniz.

Köfteci Yusuf Bayisinin Şartları Nelerdir?

Köfteci Yusuf bayisinin şartları aşağıdaki gibidir:

Açık mağazanın genişliği en az 1000 metrekare olmalıdır. Alan 3000 metrekareyi geçmemelidir.

Bayilik alabilmek için mekanın ana yol üzerinde işlek bir alanda açılması gerekiyor.

Genellikle yol güzergahlarının olduğu yerlerde yerin açılması talep edilmektedir. Ancak alışveriş merkezleri içinde mağaza açmak isteyenlerin, müşterilerin genellikle gittiği alışveriş merkezine açması gerekiyor.

Köfteci Yusuf’un açacağı yerde mutlaka otopark olmalıdır.

Bayilik açmak için istenen maliyetleri karşılayacak yüksek yatırım ve gelir olması gerekir.

Köfteci Yusuf Bayilik Ne Kadar?

Köfteci Yusuf firması zincirlerini kendi bünyesinde genişletmeyi tercih ettiği için Farnchise’in fiyatını açıklamadı. Aynı zamanda şirketin rödovans bedeli için ödenecek tutar henüz hesaplanmamıştır.

Köfteci Yusuf Bayisi Nasıl Alınır?

Köfteci Yusuf bayisini almak için öncelikle “kofteciyusuf.com” internet adresini girmeniz gerekmektedir. Sayfaya ulaştıktan sonra bayi talep formu doldurulmalıdır. Başvuru formu ile birlikte aşağıdaki belgeler sunulmalıdır:

Kişisel bilgileri içeren belge,

Mağazanın açılacağı yeri gösteren belge,

Mağaza açılışı için gerekli izin belgeleri ve diğer belgeler,

Mağazanın iç ve dış dekorunu gösteren fotoğraflar sunulmalıdır.

Gerekli belgeler ve başvuru formu ile birlikte Bursa merkez şubesine giderek teslim etmeniz gerekmektedir. Başvuru sahiplerinin belgelerini ve başvuru forumlarını inceledikten sonra firma uygun gördüğü kişilerin kiralama işlemlerine başlar.

Köfteci Yusuf’un 2021’de Kaç Distribütörü Var?

Köfteci Yusuf 24 yıldır hizmet vermeye devam ediyor. Toplamda Türkiye’deki Köfteci Yusuf bayilerinin sayısı 122’dir. Bu şubelerin bulunduğu illeri şu şekilde sıralayabiliriz:

Bursa 24,

İstanbul 27,

Ankara 11,

İzmir 9,

Balıkesir ve samsun 6,

Aydın, antalya, afyonkarahisar 3,

Muğla, bilecik, eskişehir, kırklareli, kocaeli, ordu, konya, kırıkkale, denizli, tekirdağ 2,

Isparta, Yalova, Sakarya, Çanakkale, Kütahya, Çankırı, Amasya, Burdur, Edirne, Aksaray ve Manisa illerinde 1 şubesi ile tüm segmentlere hizmet vermektedir.

122 lokasyonun 26’sında döner, 10 lokasyonda ekmekli mantı, 1 lokasyonda ise uygun fiyatlı döner, hamburger, dürüm, kahvaltı ve çorbalar bulunuyor. Bursa’nın Yenişehir ilçesinde bulunan şubesinde kasap ve şarküteri ürünlerini uygun fiyatlı kasap avantajıyla müşterilerine sunmaktadır.

Köfteci Yusuf’un Çalışma Saatleri

Köfteci Yusuf’un çalışma saatleri şubelerin konumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortak olarak Köfteci Yusuf’un işlem görmeye başladığı saat hafta içi 07:00’dir. Şubelerin kapanış saatleri 24:00 olarak belirlenmiştir. Tatillerde ve resmi tatillerde açılış ve kapanış aynı anda yapılır.

Köfteci Yusuf’un 24 saat hizmet verdiği şubeleri de bulunmaktadır. Bu dallar şunlardır:

Susurluk- Yalova,

Bozüyük,

İstanbul YSS Bridge Reşadiye şubelerinde 7 gün 24 saat satış yapılmaktadır. Bu bölgelerdeki şubeler ana karayolu üzerinde yer almaktadır. En çok seyahat edenler için favori bir yerdir.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.