Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

İzmir Evde Paketleme İşi

18

İzmir Evde Paketleme İşi

İzmir evde paketleme işi bu ilde yaşayanların internetteki siteler üzerinden sıklıkla araştırdığı bir konudur. Özellikle ev hanımları evde çalışarak para kazanacak işlere daha sıcak bakmaya başlamışlardır ve bunun içinde en uygun seçenek paketleme işidir. Hem kolay hem de karlı bir iş olmasından dolayı bu işin fazlası ile ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. İzmir evde paketleme işi veren firmalar da oldukça fazladır. Bu yüzden de bu ilde yaşayan bireyler evlerinde paketleme işi yapmak için iş bulmakta zorlanmamaktadırlar. Birçok farklı ürünü paketleyerek para kazanmanız bu sektörde mümkündür.

Evde paketleme işi yaparak ne kadar kazanırım diyenler için 4000 – 6000 TL arası rakamlara ulaşabileceklerini söyleyebiliriz. Tabi birkaç saat bunun için zaman ayırmanız gerekmektedir. Günde 2-3 saat çalışarak daha az kazanabilir; ama en azından mutfak masrafınızın çıkmasını sağlayabilirsiniz.
İzmir Evde Paketleme İşi 2

İzmir Mandal Paketleme

İzmir mandal paketleme işi veren firmaların çok olması nedeniyle bu ilde yaşayan önemli bir kesim bu yoldan para kazanmaktadır. Fabrikalarda üretilen mandallar genellikle fabrika içerisinde paketlenmemekte ve bunun için evlere iş verilmektedir. Bu hem fabrikanın hem de bu işi yapanların çıkarına bir durum olmaktadır.

Mandal paketleme işini yapmak oldukça kolaydır. Mandallar tahta veya plastik şekilde evinize gönderilecektir ve bu mandalların ortasındaki demir montajını yapmanız istenecektir. Eliniz zamanla daha da hızlanacaktır ve böylece daha hızlı bir şekilde mandal paketlemesi yapabileceksiniz. Demir yay doğru bir şekilde montajlanmaz ise, mandal işlevini yitirecektir. Bu yüzden de dikkat edilmesi gerekmektedir.

Montaj işleminden sonra paketleme işlemine geçilir. Her poşete ne kadar mandal konulacağını çalıştığınız firma yetkilileri size bildirecektir. Yalnız çoğunlukla 10lu paketleme şeklinde olması istenilir.

Mandal paketleyerek ne kadar kazanılır sorusuna ise, paket başı 1 TL alacağınızı söyleyebiliriz. Bu fiyatlar tabi bazı firmalara göre değişebilir; ama genellikle verilen fiyat budur. Günlük 50 paketleme yaparak, 50 TL kazanmanız mümkündür. Bu sayıyı çoğaltarak günlük gelirinizi çok daha yükseğe çekebilirsiniz. İzmir evde paketleme işi yapmak isteyenler için en kazançlı kapılardan birisinin mandal paketleme olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

İzmir Telefon Kılıfı Paketleme

Telefonsuz bir insan yoktur desek yanlış bir şey söylemiş olmayız sanırım ve her telefona ise neredeyse kılıf alınmaktadır. Buna bağlı olarak da bu işe olan ilginin ne denli yüksek olduğunu anlayabilirsiniz. İzmir telefon kılıfı paketleme işi yapmak isteyenlerin şanslı olduğunu söyleyebiliriz. Zira bu çoğu şehirde fabrikaların olmamasından dolayı, ekmek kapısı geliri değildir. Telefon kılıfı paketleme işi diğer birçok paketleme işine göre kolaydır. O yüzden de bu ilde yaşayan öğrenci veya ev hanımları için çok uygun bir iştir.

İzmir telefon kılıfı için sizlere anlaşma olduğunuz firma çuvallar ile kılıfları ve poşetleri bırakacaktır. Ayrıca yapıştırma bantları da firma tarafından paketlemede kullanmanız için verilecektir. Size verilen telefon kılıflarını poşetlere yerleştirmeniz ve yapıştırma bandı ile yapıştırmanız gerekiyor. İşlem görüldüğü üzere oldukça basittir. Sonrasında firmaya işi teslim eder ve yeni işi alabilirsiniz.

Bu işin diğer paketleme işinden farkı, günlük 50 – 100 telefon kılıfı paketlemenin yetersiz olmasıdır. Nitekim kolay olduğu için günde 1000 adete kadar kılıf paketlemeniz gerekecektir.

İzmir evde paketleme işlerinden birisi olan kılıf paketlemeden kazancınız günde 5-6 saat çalışarak aylık 3000 – 5000 arasında olacaktır. Bunun içinde ortalama 1000 adet telefon kılıfı poşetlemeniz gerekir.

İzmir Kürdan Paketleme İşi

İzmir evde paketleme işi arayanlar için bir diğer alternatif ise İzmir kürdan paketleme işidir. Bu iş diğer işlere göre biraz daha zordur diyebiliriz. Zor olmasının sebebi ise, ellerin çizilme ihtimalidir. Zaten firma sizlere bunun için eldiven temin edecektir ve paketleme esnasında bu eldivenleri kullanmanız gerekecektir.

Eldivenlerin yanı sıra firma size, kürdan kutuları ile birlikte kürdanları gönderecektir. Kutuların içerisine belirtilen sayıda kürdanları yerleştirmeniz istenir. Yalnız kürdanların kontrolünü de bu esnada yapmanız gerekecektir. Herhangi bir kırık söz konusu olduğunda o kürdanları kutunun içine yerleştirmemeniz gerekir.

İzmir kürdan paketleme işi kazancı part time şekilde yapıldığı takdirde 2000 TL civarı olurken, full time bu iş yapıldığında miktar da artmaktadır. Eğer günde 6-8 saat arasında bu işi yaparsanız 4000 ila 5000 arasında para kazanabilirsiniz.


18 Yorumlar
 1. Rukiye diyor

  Bilgi alabilirmiyim

 2. Hasret diyor

  Bilgi alabilir miyim?

 3. Burak diyor

  Bilgi alabilir miyim

 4. Ayten diyor

  Bilgi alabilirmiyim

 5. Gülşen diyor

  Bilgi alabilirmiyim

 6. Melike yanar diyor

  Bİlgi almak istiyorum

 7. Kadir diyor

  Bilgi alabilirmiyim

 8. SELİN diyor

  Bilgi Almak istiyorum

 9. fatih diyor

  bilgi ala bilirmiyiz

 10. Melis diyor

  Bilgi alabilir miyim

 11. Hakan diyor

  İzmir de yaşıyorum her türlü paketleme iş’i yapabilirim tecrübem var

 12. Şule diyor

  Bilgi almak istiyorum

 13. Zeynel Kızmaz diyor

  Bilgi alabilir miyim

 14. Tuğçe diyor

  Selam ben yapabilirim bu işi

 15. İrem diyor

  Bilgi alabilir miyim

 16. İbrahim diyor

  Ben bu isi yapmak istiyorum

 17. Burcu diyor

  Paketleme işi hakkında bilgi almak istiyorum

 18. Nisa diyor

  Bilgi alabilirmiyim ?

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.