Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Hepsijet Kurye Başvurusu Ve Maaşları 2021

0

Hepsijet Kurye Başvurusu Ve Maaşları 2021

Hepsijet kurye başvurusu ve maaşları 2021 araç kurye hizmetine nasıl başvurulur ve başvuru şartları nelerdir?

Hepsiexpress araç kurye maaşlarını ve 2021 ortalama aylık kazançlarını yazdık. Hepsiexpress, Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi platformlarından Hepsiburada.com’un mesajlaşma şirketidir. Özellikle son zamanlarda birçok e-ticaret sitesi kendi yükleme girişimlerini başlatmaya başladı. Bu sayede daha ucuz teslimat sağlanmakta ve binlerce kişi kendi araçlarıyla çalışarak para kazanabilmektedir. Ayrıca Hepsiexpress kargo girişimine üye olmak çok kolay. Hepsiexpress’e başvurmak için birazdan size vereceğimiz adresten bizimle iletişime geçebilir ve Hepsiexpress’in habercisi olabilirsiniz.

Hepsiexpress Araç Mesajlaşma Koşulları

Hepsiexpress firmasında araç kuryesi olarak çalışabilmenin bazı şartları vardır, bu şartları sağlamazsanız maalesef kurye olarak çalışamazsınız. Şartlar aşağıda detaylandırılmıştır.

 • Suç kaydı olmamalı
 • Lisansınızın iptal edilmemesi
 • Hız veya trafik kurallarından dolayı ceza almamış veya süresi dolmamış olmak.
 • Anlaşma

Hepsiexpress Kurye Nasıl Çalışır?

Hepsiexpress, gün içerisinde birden fazla teslimat yapmanızı sağlayan bir sisteme sahiptir. Sistem sabah başlar. Sabah 07:00’den itibaren Hepsiexpress depolarına ulaşılır, kargolar üç veya dört saatte toplanır ve teslimat noktalarına ulaşarak ürünler teslim edilir. Ardından 10 veya 11 gibi depoya geri dönün ve yeni ürünler satın alın. Bazen yeni verilen siparişlerin o gün teslim edilmesi gerekebilir; Bu gibi durumlarda siparişi hızlı bir şekilde almalısınız.

 • Teslimatlar günde iki veya üç kez yapılır.
 • Fiyat maaş veya paket bazında yapılır.
 • Tek paket siparişinde ortalama 3 TL-4 TL ödeme alıyorsunuz.
 • Gün içerisinde minimum 50, maksimum 120 paket teslim edilmektedir.
 • Size para ödüyorlar ve teslim ettiğiniz paketlere göre çalışıyorsunuz.

Hepsiexpress Kurye Ücreti Aylık Ne Kadar?

Hepsiexpress habercilerinin aylık kazançları değişiklik gösterebilir. Genellikle teslim ettikleri paket başına ücret alırlar. Ayrıca yüksek paket dağıtanlara 2000 TL’ye kadar prim ödeniyor.

Günlük ortalama 50 paketi olan bir kişi ay sonunda 4500 TL veya 6000 TL ücret alıyor.

Günlük ortalama paketi 100 olan bir kişiye ay sonunda 9000 ile 12000 arasında ödeme yapılır.

Genel olarak Hepsiexpress çalışanlarının günlük ortalama paket sayısı 90 civarındadır.
Hepsijet Kurye Başvurusu Ve Maaşları 2021 2

Hepsiexpress Kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor?

Hepsiexpress sisteminde çalışan kuryelerin kazançları farklılık gösterse de aylık vergi öncesi 9000 TL ile 12000 TL arasında olduğunu söylemekte fayda var. Karlar, aşağıdaki şekle göre net gelire indirgenir.

Diyelim ki Hepsiexpress çalışanı yoğun bir ayın ardından 11000 TL kazandı.

Bu gelirle yaklaşık 2000 lira benzine harcanacak.

Ayrıca sigorta primi için 1200 lira ödemeniz gerekecek.

Yaklaşık 2000 lira vergi ödeniyor.

Aylık net geliri 5800 lira ile 7000 lira arasında değişmektedir.

Hepsiexpress Kuryeleri Haftada Kaç Saat Çalışıyor?

Hayır, Hepsiexpress araç kiralama, doğalgaz faturası vs. ödemez. haberciye. Verdiğiniz tüm ücretler, bu masrafları karşılamak ve kar elde etmek için size verilmektedir. Ancak gönderi miktarına göre prim ödemesi alabilirsiniz. Örneğin ayda 2000 paket gönderen kuryeler 1000 TL, 3000 paket teslim edenler 1500 TL ek prim ödemesi alıyor.

Hepsiexpress Araç Kurye Maaşları ve Mesajlaşma Uygulaması hakkında yazdığımız bu yazıya ek olarak bir önceki Hepsibus – Hepsijet Araç Kuryesi Olmak yazımız da ilginizi çekebilir.

Hepsiburada firmasında araç kuryesi olarak çalışmak isteyenler Yenibiris.com’daki gönderileri takip edebilirler.

Hepsiexpress’in araç mesajlaşma uygulaması, koronavirüs salgını nedeniyle yoğun talep görüyor. Kendi işini yapmak isteyenlere imkan tanıyan şirketin başvuru koşulları Hepsijet’in araç mesajlaşma uygulaması hakkında oldukça merak ediliyor. 2021 yılında Hepsiexpress araç kurye maaşları ne kadar sizler için araştırdık. Hepsiexpress taşıyıcı olmakla ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabileceğiniz içeriğimizde, Hangi araçların Hepsijet araç taşıyıcısı kabul edildiğini öğrenebilirsiniz. İşte detaylar.

Hepsijet Transporter Nedir?

HepsiJet‘in birçok marka ile e-ticaret anlaşması bulunmaktadır. Bu markalarla yapılan alışverişlerin sevkiyatlarını, siparişlerini belirlenen noktalarda teslim aldıktan sonra müşterilere ulaştıran araç kuryelerine taşıyıcı denir.

Pandemi nedeniyle internetten alışveriş yapanların sayısı oldukça fazla. Hal böyle olunca Hepsiburada’da araç kuryesine ihtiyaç duyulmaktadır. Pek çok kişinin kendi işini kurma yolu olan Hepsijet’in araç mesajlaşma servisi, başvuruları online olarak alıyor.

Hepsijet taşıyıcılar saat 23:00’e kadar teslimat yapmaktadır. Dağıtım dışında toplama ve taşıma işlemleri de Hepsijet üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Hepsiexpress Araçları İçin Kurye Talep Koşulları

Hepsijet araç kurye hizmetine başvuru koşullarını sağlıyorsanız büyük ihtimalle işe kabul edileceksiniz. Firma tarafından belirlenen başvuru şartları aşağıdaki gibidir:

Kullanacağınız araç için ehliyetiniz olsun.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak

Temiz bir adli sicil kaydına sahip olmak

Şirketin belirlediği standartlarda araç sahibi olmak

Başvurusu kabul edilen adayların üniforma giymeleri zorunludur. Daha önce nakliye sektöründe deneyiminiz varsa ve kendi işinizi yürütüyorsanız başvuru yaparken herhangi bir ek maliyet olmayacaktır. Aksi takdirde sigorta, açılış ve benzeri masraflarınız olacaktır.

Hepsijet Araç Kurye Hizmeti Nasıl Talep Edilir?

Başvurular Hepsijet web sitesinin sağ üst köşesinde yer alan “Taşıyıcı Ol” sekmesinden yapılır. Başvuru sırasında sizden istenecek bilgilerden bazıları şunlardır:

 • İsim soyisim
 • Doğum yılı
 • Cinsiyet
 • TC Kimlik Numarası
 • Eğitim durumu
 • Telefon numarası
 • şehir ilçesi
 • Varsa işin türü
 • nakliye deneyimi
 • Araç tipi
 • Araba markası
 • Araç yaşı
 • araç rengi

Talep gönderildikten sonra 2-3 iş günü içerisinde olumlu veya olumsuz geri bildirim yapılır.

Hepsijet Araç Kuryesi 2021 Kazandı

“Bir araç kuryesi ne kadar kazanıyor?” sorusunun cevabı bu işe başlamak isteyenler için en çok araştırılan konuların başında gelmektedir. Hepsijet taşıyıcı maaşları sabit değildir. Gönderdikleri paket başına para kazanıyorlar.

Teslim edilen paket başına 3-4 TL kazanıyorlar. Burada kontrol sizde. Günlük olarak teslim edebileceğiniz paket sayısı, çalıştığınız şehir ve bölgeye göre değişiklik gösterecek ve bu durum kazancınızı doğrudan etkileyecektir.

Hepsiexpress 2021 Araç Kurye Maaşları

Gün içerisinde teslim ettiğiniz paket sayısı kesinlikle değişiklik gösterecektir. Bu nedenle sabit bir maaş uygulamasından bahsetmek mümkün değildir.

Hepsiburada’da araç kuryelerinin maaşlarını araştırdığınızda aylık ortalama 5-10 bin TL kazanç elde etmeniz mümkün. Ancak bu rakamlar harcamalarınızdan düşülmez. Bu sistemde yeme-içme, yakıt ve benzeri harcamalar tamamen size ait olduğu için aylık ortalama kazancınız 3 ile 7 bin TL arasında olacaktır.

Hepsijet Araç Kuryesi Kabul Edilen Araçlar

Araç kuryesi olabilmek için Hepsijet’in belirlediği standartları sağlamanız gerekmektedir. Bu koşullar:

Taşıma hacmi 5 metreküp veya daha fazla olan minivan ve benzeri araçlar

2010 Ve Sonrası Araçlar

Hepsiburada’da araçla teslimatın yanı sıra yürüyerek veya motosikletle dağıtım imkanı da bulunuyor. Ancak bu sadece belirli bölgelerde geçerlidir.

Hepsiexpress Araç Mesajlaşma Eğitimi

Bu işe başvuran adaylar, onaylanması durumunda birden fazla eğitimi tamamlamalıdır. Aksi takdirde uygulama onayları iptal edilir. NS;

 • Sürücü eğitimi ve güvenliği
 • Mobil ekranı kullanma
 • Mesajlaşma Sahası Eğitimi
 • İş güvenliği eğitimi.
 • Hepsijet Kargo Takibi
 • Hepsijet 3 farklı şekilde teslim eder. NS:
 • Bugün randevu ile
 • Randevu ertesi gün
 • Standart artı

Bugün randevu sisteminde kargo, siparişin verildiği gün belirli bir saatte teslim edilmektedir.

Ertesi gün randevusu için sipariş tarihinden sonraki gün belirtilen saatte teslimat yapılır.

Standart plus uygulamasında kargo ertesi gün içinde teslim edilir.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.