Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Helvacı Yakub Bayilik Ücreti Ve Şartları

0

Helvacı Yakub Bayilik Ücreti Ve Şartları

Helvacı Yakub bayilik ücreti ve şartları nelerdir? Bayi almak için Helvacı Yakub’un beklenen yatırım maliyetini ve franchise ücretini ve bayi başvuru formunu konumuzda bulabilirsiniz.

Helvacı Yakub bayiliği almak isteyen girişimciler için Helvacı Yakub franchise süreci ve ortalama yatırım tutarı hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra markanın güncel işleyişi, fiyatları ve şubeleri hakkında bilgi vereceğiz.

Helvacı Yakub, özellikle gıda sektöründe belli bir süre popüler olan lokma gibi lezzetler yerine, mağazada uzun yıllar çalışabilen bir lezzet olan irmik helvasının Türkiye’deki en bilinen ismi. ve tatlılarda, talebin azalacağı yerlerde Helvacı Yakub, Türkiye genelinde şube sayısını artırdı ve rakibi yok.Bu sektörde daha fazla kişiye ulaşmak istiyor.

Tarifi firmada gizli olan ve deneyenler tarafından defalarca sipariş edilen helva irmik ürünü için yeni franchise başvuruları toplanıyor. Bu yazımızda marka ve bayisi hakkında bilgi vereceğiz.

Helvacı Yakub Kimdir? Kime Ait?

Helvacı Yakub markasının tarihi 1892 yılına kadar uzanmaktadır. Mevcut marka sahiplerinin dedesi İdis Efendi’nin Kosova’dan İnegöl’e göç etmesiyle başlayan hikaye, Helvacı’nın babası Yakub Bozacılar’ın doğumuyla şekillenmeye başlar. 1919 yılında İdris Efendi’nin markası ve oğludur. Yakub Bozacılar olarak da bilinen Helvacı Yakub, 1930 yılında babasından aldığı işi ömrünün sonuna kadar sürdürmüş ve ardından oğlu Şadan Bozacılar’a devretmiştir.

İnegöl’de küçük bir dükkanda başlayan hikaye, bugün 3 farklı ülkede 50’den fazla şehirde 111 şube ile devam ediyor. Helvacı Yakub’un bugünkü sahibi Şadan Bozacılar ve oğlu Cihan Bozacılar’dır.

Helvacı Yakub Bayilik Veriyor Mu?

Helvacı Yakub‘un tüm Türkiye’de tanınması ve hem fiyatı hem de ürünü ile deneyenlerin damaklarında kalan lezzetiyle bu marka altında yeni şubeler açmak isteyen girişimcilerin de merak ettiği soru : Helvacı Yakub bayi vermek? Bir sorunuz vardı.

Helvacı Yakub, franchise vermekte ve gıda sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalara göre daha avantajlı bir franchise modeli sunmaktadır.

Helvacı Yakub Franchise Modelinin Avantajları

Öncelikle Türkiye’nin birçok şehrinde yüzlerce şubesi bulunan markanın bilinirliği yüksek ve aynı sektörde faaliyet gösteren çok fazla rakibi yok.

Sürekli büyüyen helva ürünleri sektöründe pazar payı açısından en bilinen markalardan biridir.

Markanın hem globalde hem de Türkiye’de uzman ekipleriyle farklı reklam planları bulunuyor.

Uzun zamandır bilinen ve herkesin sevebileceği bir ürün için franchise alacaksınız.

Eski ve köklü bir marka olmasına rağmen sürekli teknolojiye yatırım yapan ve franchise iş modelini detaylı olarak kurgulayan bir markadır.

Helvacı Yakub Bayi Koşulları

Web sitesinde 2021 yılındaki Helvacı Yakub bayiliğinin koşulları hakkında resmi bir bilgi bulunmamakla birlikte, daha önce bayilik başvurusunda bulunan kişilerin yorumları ve genel olarak diğer gıda sektöründe faaliyet gösteren ve bayilik veren firmalar tarafından talep edilen bayilik koşulları şu şekildedir. takip eder;

Öncelikle bayi alıp şube açmayı düşündüğünüz bölgede başka Helvacı Yakub bayisi olmaması gerekiyor.

Mağaza açmayı planladığınız yer en az 25 m2 alana sahip olmalıdır.

Ayrıca mağazada oturup yemek yiyebileceğiniz alanlar da olmalıdır.

Franchising başvurusunda bulunan kişinin daha önce franchising tecrübesine sahip olması avantaj sağlayacaktır.

Bayi başvurusu yapmadan önce personel planlamanızı, iş planınızı ve yatırım tutarınızı net bir şekilde belirlemeniz gerekir.

Gıda sektöründe faaliyet göstermek için izinlerinizde herhangi bir sorun olmaması gerekir.

Helvacı Yakub Bayilik Ücreti Ve Şartları2

Helvacı Yakub Bayi Başvuru Formu

Helvacı Yakub bayi başvuru aşamasında ön başvuru olarak franchise başvuru formu doldurmanız istenecektir. Burada kişisel bilgileriniz ve franchise yatırımınızla ilgili soruları yanıtlamanız istenecektir.

Helvacı Yakub bayi başvurusu sırasında sizden aşağıdaki alanları doldurmanız istenecektir;

 • Adınız ve soyadınız
 • Doğum tarihi
 • Adres,
 • İlçe ili
 • Telefon numarası
 • Eğitim durumu
 • Helvacı Yakub markasını nasıl duydunuz?
 • Franchise sistemi hakkındaki bilginiz
 • Tek başınıza mı yoksa ortaklaşa mı franchising vermeyi düşünüyorsunuz?
 • Şubede nasıl çalışmayı planlıyorsunuz?
 • Yatırım bütçeniz
 • Beklenen yıllık geliriniz

Buradaki sorulardan sonra firmaya ön başvurunuzu gönderebilir ve cevap bekleyebilirsiniz.

Helvacı Yakub İmtiyaz Süreci

Helvacı Yakub bayisi almak için öncelikle standart bayi şartlarını tamamlamanız gerekmektedir.

Daha sonra yukarıda belirttiğimiz gibi Helvacı Yakub bayisini almak için ön başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Uzman ekipler yapmış olduğunuz bu ön talebi inceleyerek olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlar.

Bayi talebiniz olumlu ise bu sefer deneyimli franchise uzmanları sizinle bir telefon görüşmesi yapacaktır. Bu arada aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve franchise detaylarını öğrenebilirsiniz.

Süreç şu ana kadar sorunsuz devam ederse yönetim merkezinde bir franchise sunumu ile karşılaşacaksınız.

Aynı zamanda dilerseniz Helvacı Yakub üretim merkezinde süreç çalışmasını izleyebilirsiniz.

Tüm konularda anlaşmaya varılmışsa, franchise için anlaşmalar imzalanır.

Son aşamada ise başvuru aşamasında belirttiğiniz lokasyonda şubeniz için gerekli malzemeler temin edilir ve gerekli kurulumlar yapılır.

Sizin yanı sıra personeliniz de çalışacaksa, helva hazırlamak ve servis etmek için uzmanlar tarafından şube görevlilerine reçeteler gönderilecektir.

Bir sonraki aşamada pazarlama ve reklam faaliyetleri başlar.

Helvacı Yakub Franchise Fiyatı

Helvacı Yakub franchise bedeli ile malzeme miktarı, mağazanın genişliği, mağazanın dekorasyonu, elektrik tesisatı, oturma düzeni vb. gibi bir rödovans tutarı belirlenmemiştir. Ortalama 25 m2’lik bir mağaza için en az 250 bin TL’lik bir yatırım bekleniyor ve bunun gibi harcamalar: Bu rakam 2021 yılı için geçerlidir ve görüşmenizde farklı bir rakam çıkabilir.

Helvacı Yakub franchise ücreti olarak aslında yapacağınız yatırımı ve hatta yapacağınız yıllık harcamaları düşünebilirsiniz. Tüm eğitimleriniz, başlangıç ​​ve devam malzemeleriniz, atölyedeki malzemelerin hazırladığı tezgahların montajı vb. Bunun gibi harcamalar sonuçta sizin yatırım bütçenizdir.

Ancak mağazanın büyüklüğü arttıkça ve Helvacı Yakub distribütörü açmayı planladığınız lokasyondaki talebe bağlı olarak bu rakam değişebilir. Bu nedenle en doğru bilgiyi ön başvuru sonrasında yapacağınız telefon görüşmesinde alabilirsiniz.

Helvacı Yakub Fiyatlandırma

Helvacı Yakub, ekonomik ve tatmin edici fiyatları ile her kesimden insanı memnun eden bir markadır. Farklı ürün çeşitlerinde damak zevkinize en uygun ürünü uygun fiyatlarla deneyebilirsiniz.

Helvacı Yakub Şubeleri

Türkiye’de 50 ilde şubesi bulunan Helvacı Yakub’un tüm şubelerini görmek ve iletişim bilgilerini öğrenmek için web sitemizdeki Helvacı Yakub şubeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ev ve iş yerlerine paket servis hizmeti de veren Helvacı Yakub şubelerinden minimum sipariş miktarları ile Yemeksepeti veya Getir üzerinden sipariş sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Helvacı Yakub bayi başvuru koşulları ve bayi ücreti, 2021 yılındaki franchise yatırım tutarı ve Helvacı Yakub fiyatları ile ilgili tüm detayları verdiğimiz bu konunun yanı sıra ücret konusunu da bayilik alımı ve bayilik Midyeci Ahmet’i inceleyebilirsiniz, bayiye sunulan başka bir marka.

Helva Sektörünün Geleceği Var Mı?

Helva sektörünün lokma sektörüne göre bir diğer avantajı da hem yaz hem de kış aylarında tercih edilebilmesidir. Ayrıca lokma bayilikleri çok düşük sermaye maliyetleri ile açılabilen işletmeler iken, helva sektörü bayi modellerinde giriş sermayesi daha yüksektir. Bu nedenle sektör çok hızlı bayilik verme kapasitesine sahip değil. Bu nedenle helva sektörünün önümüzdeki yıllarda da hızla büyüyen bir tablo sergilemesi bekleniyor.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.