Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Halk Ekmek Bayiliği Almak Ve Kazançları

0

Halk Ekmek Bayiliği Almak Ve Kazançları

Ülkemizde krizlerden etkilenen birçok sektör bulunmaktadır. Bu sektörlerin bir çoğu ciddi anlamda etkilenmekle birlikte, birçok kişinin iflas etmesine yada işsiz kalmasına neden olmuştur. Covid-19 ile birlikte birçok sektör yine büyük darbeler aldı. Kimi sektörler ise bu krizlerden hiçbir şekilde etkilenmemektedir. Bunların başında da gıda sektörü gelir. Gıda sektöründe de özellikle ekmek satışları hiçbir şekilde etkilenmemiştir ve etkilenmeyecektir. Bu durumda da halk ekmek bayiliği alma oldukça cazip bir iş fırsatı olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki halk ekmek bayiliği almak için şartlar nelerdir ve kazançları ne durumdadır?

Halk Ekmek Bayiliği Alma Şartları

Halk bayiliği alma şartları birçok sektördeki bayilik şartlarından daha caziptir. Bu aşamada tek yapmanız gereken Halk Ekmek Fabrika Müdürlüğüne gitmek olacaktır. Burada yetkililer size bayilik hakkında istediğiniz detayları vereceklerdir. Halk ekmek bayiliği için gerekli belgeler aşağıdaki şekildedir.

  • İkametgah ilmühaberi (resimli)
  • Muhtardan alınacak nüfus cüzdanı örneği
  • Savcılıktan alınacak belge
  • Halk ekmek büfesi açmak için, açacak kişinin geliri 800.00 TL altında bir rakamda olmalıdır. Aksi takdirde izin verilmeyecektir. İspat için sizden SSK’dan bu durumu belgelenmeniz istenecektir.
  • Halk ekmek büfesi açmak için sizden 400.00 TL gibi bir para talebinde bulunulacaktır. Büfe kullanım ücreti kapsamında bu ücret sizden istenilir. Sonrasında taraflar arasında sözleşme imzalanır. Her ekmek kasası için ödeyeceğiniz tutar ve 3 aylık kira bedeli bu sözleşmelerde yer alacaktır.
    Halk Ekmek Bayiliği Almak Ve Kazançları 2

Halk Ekmek Bayiliği Kazandırır mı?

Halk ekmek bayiliği kazançları bu alanda yatırımcıların merakını cezbeden bir sorudur. Bu konuyu daha detaylı bir şekilde farklı alt başlık altında ele alacağız. Bu bayiliği almak için birçok neden sayılabilir. Bu nedenlerin başında ise, oldukça ekonomik fiyatlar ile ekmek ve benzeri ürünlerin satılabilmesi gelir. Şüphesiz ki en önemli avantajı ise, büyük bir müşteri kitlesine hitap ediyor oluşudur. Evimize yada kendimiz için aldığımız ürünlerin bir çoğu lüks olarak nitelendirilir. Ekmek ise tamamen bir ihtiyaçtır. Türk insanı olarak her eve ekmek girer ve bu da büyük bir Pazar anlamına gelmektedir.

Diğer birçok sektörde girişimcilerin başarısız olma ihtimali oldukça yüksektir. Bu sektörde ise, diğer sektörlere göre batma olasılığınız oldukça düşüktür. Zira ekmeğe olan talepten az önce sizlere bahsettik. Uzun vadeli güzel kazançlar sağlamak için tercih edilebilir bir iş fikridir. Peki halk ekmek büfesi kazançları ne durumda onu inceleyelim.
Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

Halk Ekmek Büfesi Kazançları

Halk ekmek bayiliği kazançları 2021 itibariyle yatırımcıların büyük bir zevkle araştırmasını yaptığı bir konudur. Bayiliği almanız halinde ekmekleri çok uygun fiyata alacaksınız ve bu yüzden de kazancınız yüksek olacaktır. Halk ekmek bayiliği ne kadar kazandırır? Sorusuna cevap olarak da aylık 5 bin ila 8 bin arasında bir gelir sağlanabileceğini belirtmemiz gerekmektedir.

Kazancı etkileyen bazı unsurlarda bulunmaktadır. Büfenin nerede olduğu ve insanlara verdiğiniz hizmetin yeterli olup olmadığı gibi bazı unsurlara da dikkat edilmesi gerekmektedir.

Halk Ekmek Büfesi Bayiliği Alma

Halk ekmek büfesi bayiliği dediğimiz olaylar belediye tarafından sağlanmaktadır. Büfenizi açıp sonradan bayiliğinizi alabileceğiniz gibi, açmadan önce bayiliğinizi de alma şansınız bulunmaktadır. İki büfe arasında en az 100 metre kuralının bulunduğu unutulmamalıdır. Bu büfeleri genellikle belediyeler kurmaktadır ve bunun için sizden bir kira talebinde bulunur. Yalnız sizden istenen kiranın sizi korkutmasına izin vermemelisiniz. Bu büfeden kazanacağınız miktar ile kazancınız oldukça yüksek olacaktır. Üstelik kiralar belediyeler tarafından 3 ayda bir tahsil edilmektedir. Bu süreçte de kira ücretini kolay bir şekilde kazanmanız mümkün olacaktır.
İstanbul Evde Paketleme İşi

Halk Ekmek Bayiliği Almanın Avantajları

Halk ekmek bayiliği almanın avantajlarının bir bölümünü yukarıda sizlere anlatmıştık. Bunun haricinde ise birçok avantajının olduğunu söylememiz mümkündür. Ekmekler size kasalar halinde gelir ve üretimde hiçbir şekilde yer almazsınız. Sadece bu ekmeklerin ve diğer unlu mamullerin satışından sorumlu olursunuz. Çok yorucu bir iş değildir ve geç saatlere kadar çalışmak gibi bir sorununuzda bulunmaktadır. Çok fazla ürün olmadığı için ve çoğunlukla ekmek satılacağı için, ezbere bir çalışma sisteminiz olacaktır. Halk ekmek bayiliği ne kadar kazandırır? Konumuzda da söylediğimiz gibi, tüm bu avantajlara rağmen güzel bir gelir kapısıdır.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.