Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Getir Kurye Başvuru Ve Şartları 2021

0

Getir Kurye Başvuru Ve Şartları 2021

Getir kurye başvuru ve şartları 2021 insanlar hayatta kalmak için çalışmak zorundadır.

Getir kurye iş hayatına başlamak için kişiler çalışmak istedikleri işyerlerinde iş başvurusunda bulunurlar. İş başvuruları için mülakatlar yapılmaktadır. Kişiler bu toplantılarda özgeçmişlerini yanlarına alarak daha olumlu izlenimler bırakmak isterler. Kişiler bazı iş başvurularını doğrudan kuruma yaparken, bazen internet üzerinden de yapmaktadırlar.

Şu anda internette birçok iş başvurusu var. Birçok şirket ve kurumsal işletme, çevrimiçi olarak iş başvuruları almaktadır. Firmalar genellikle iş başvuru formunu web sitelerine yükleyerek başvurmak isteyenlere kolaylık sağlamaktadır. Sanal market uygulamasını kullanan haberci, iş başvurularını internet sitesinde iş başvurusu şeklinde alır. İnsanları işe götürme talebi yeni bir iş kapısı oldu.

Nasıl Bir Uygulama Getiriyor?

Getir uygulaması sanal market alanında hizmet vermektedir. Günlük yaşamda insanlar ihtiyaçlarının bir kısmını sanal alışveriş sitelerinden yaparak karşılamaktadırlar. Getir uygulamasının birçok sanal market hizmeti sunan firmalarla anlaşmaları bulunmaktadır. Sipariş edilen ürünler kargo ile alıcılara teslim edilir. Getir uygulaması son yıllarda giderek büyüyen bir mesajlaşma uygulamasıdır. İş ağınız büyüdükçe, yeni işe alımları bir kurye iş başvurusu olarak İnternet’te yayınlarsınız.

Kurye Getirme İşine Kimler Başvurabilir?

18 yaşını doldurmuş, gerekli eğitim ve sertifikalara sahip herkes kurye olarak iş başvurusunda bulunabilir. Getir kurye iş başvurusu için gerekli şartların sağlanması halinde başvuru yapılabilir.

Talep üzerine hızlı ve güvenli motor kapasitesi

Gerekli lisansa sahip

Siparişi eksiksiz ve eksiksiz teslim etmek.

Getir kurye iş başvurusu

Getir Kurye Çalışma Koşulları

Getir mesajlaşma uygulaması ile Türkiye’de birçok kişiye kargo hizmeti sunuyorsunuz. Getir mesajlaşma uygulaması da geniş bir personel yelpazesine sahiptir. İş imkanları rahattır ancak teslimat süreçlerinde dikkat ve hız gibi hususlara dikkat ve özen gösterilmelidir. Bring Courier uygulaması, pandemi döneminde iş yerlerinin kapanması nedeniyle ev teslimatlarında daha da önemli hale geldi. Getir kurye ailesi büyümeye devam ediyor. Personel ihtiyaçları için kendi web sitenizde arama mesajlaşma iş başvuru formunu yayınlayarak alışverişinize devam edersiniz.

Getir Kurye Çalışanlarının Maaşı Ne Kadar?

Kurye hizmetleri alanında çalışmak isteyen kişilerin maaşları genellikle asgari ücret üzerinden belirlenmektedir. Tüm işlerde olduğu gibi yeni işe alımlarda ilk adım olarak asgari ücret olarak ödenir. İş tecrübesi ile maaşınız zamanla artar. Bu faktörler iş arayanlar için önemlidir. Çalışmak isteyenler kurye işine başvurarak yer alabilirler.

Güncelleme: 2021 yılı itibari ile kurye maaşının 6000 ile 8000 TL arasında olduğu bilgisi alınmıştır.

Getir Kurye Ödemeleri Nasıl Yapar?

Getir uygulamasını yükleyerek kişiler, satın almaları sırasında ürünlerini daha hızlı teslim alma imkanına sahip olurlar. Aynı zamanda getir-kurye uygulamasına kredi kartı tanımlaması yapıldığında, kapıda ödeme veya nakit ödeme işlemlerinden kaçınılır. Getir mesajlaşma uygulaması hem çalışanlar hem de müşteriler için birçok kolaylık sunuyor. Yeni bir işe başlamak isteyenler için de kolaylık sağlar. Örneğin kurye olmak isteyenler uygulama üzerinden kurye iş başvurusu yapma imkanına sahip olacaklar.

Getir Mesajlaşma Uygulamaları Nerede Yapılır?

Getir kurye hizmetine başvurmak isteyenler https://getir.com/hakkimizda/iletisim/ web sitesindeki Getir kurye iş başvuru formunu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler. İş ilanlarına https://www.kariyer.net/firma-profil/getir-perakende-lojistik-a-s-151581-76207 web sitesinden de başvurmak mümkündür. Ya da İK departmanı web sitesinden https://getir.breezy.hr/ başvurabilirsiniz.

Kişiler, başvurularını ofislerde bulunan insan kaynakları departmanına giderek yüz yüze yapabileceği gibi online olarak da yapabilmektedir. Getir motor, mesajlaşma uygulamaları için başvuru kabul etmekte ve diğer departmanlarda çalışacak personeller bulunmaktadır. Taleplerin alınması üzerine olumlu veya olumsuz yorumlar yapılır.

Pandemi sonrası internet satışlarının patlaması nedeniyle mesajlaşma, istihdam ve iş ilanlarında patlama yaşandı. Getir alışveriş uygulamasındaki haberci reklamlarının sayısı artırıldı.

Kurye hizmetinin en önemli noktası, bir çalışan olarak değil, kendi işiniz gibi, zamanında ve teslimatlara dayalı çalışmanızdır. Bu platforma freelancer olarak kolayca katılabilir ve ilk günden itibaren kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm başvuru süreci internet üzerinden yani Getir Kurye uygulaması üzerinden yürütülür, hemen telefonunuzdan başvurunuzu başlatabilirsiniz. İşin kendisi mobil uygulama üzerinden yürütüldüğünden, telefonun kullanımına hakim olmak sizi bir adım daha ileri götürecektir.

Uygulama 3 genel adımdan oluşmaktadır.

1. Getir Courier uygulamasını indirin

2. Telefon numaranız ile sisteme giriş yapın ve istenilen belgeleri telefonunuzdan düzenli ve eksiksiz bir şekilde sisteme yükleyin.

3. İsteğinizi tamamlayın: Tüm belgeler sisteme yüklendikten sonra, istek tamamlandı düğmesine tıklayın ve Fetch sisteminden yanıt bekleyin.

Getir Kurye Başvurusunda Gerekli Belgeler Nelerdir?

Adli sicil ve ikametgah belgesi

Profil Fotoğrafı – Bu fotoğraf sipariş veren kullanıcılara gösterilecektir, bu yüzden lütfen düzgün ve profesyonel bir fotoğraf kullanın.

Talebin başında sağlanan onay kodu. Başvuru süreniz uzarsa, onay kodu geçerli olmayacak ve ücretsiz olarak yeni bir tane talep etmeniz gerekecektir.

Başarısız bir kurulum gerçekleştirirseniz, bir sistem uyarısı alırsınız ve hatanızı düzeltmek için 24 saatiniz vardır. Bu nedenle başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuzu takip ettiğinizden emin olun.

Getir Kurye Başvurusu Kaç Gün İçinde Sonuçlandırılır Veya İlan Edilir?

Mesajlaşma uygulamaları, sistemin insan kaynakları tarafından her gün doğrulanmaktadır. İş yüküne ve başvuru sayısına bağlı olarak bu işlem 2-3 gün sürebilmekle birlikte diğer işlere göre çok hızlı bir işlemdir.

Kurye olma şartları:

A2/A1 ehliyetine sahip olmak.

Ekip çalışması ve esnek çalışma saatleri gösterin

Trafik kurallarına son derece titiz davranın.

Lise veya yüksek öğrenim mezunu

Motorlu mesajlaşma konusunda önceden deneyime sahip olmak sizi diğer adayların önüne geçirecektir.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.