Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Fenerbahçe Coin Nasıl Alınır?

0

Fenerbahçe Coin Nasıl Alınır?

Spor kulüplerinin senelik olarak açıklamış olduğu hedefler zamana göre değişim göstermektedir. Artık başarıları ile isimlerinden söz ettiren kulüplerin dijital mecraya da adım attıklarının altı çizilmektedir. Fenerbahçe yetkililerinden gelen açıklamalar da bu yöndedir. Zira kulüp yöneticilerinin dijital yatırımlarından elde edilecek olan 100 milyon TL’lik bir yatırımın üzerinde durduklarından bahsedilmektedir.

Dijital yatırımlar denince artık spor kulüpleri açısından kripto paralar olmazsa olmazlar arasına giriş yapmıştır. Remi olarak elde edilen açıklamalara göre geçtiğimiz zaman diliminde;

 • Galatasaray
 • Başakşehir
 • Trabzonspor
 • Göztepe bu alanda dev olan Socios ile anlaşma imzalamıştır.

Atılan imzaların sayısının artmasından sonra taraftarlar Fenerium Coin için resmî açıklama bekler hale gelmiştir. Peki, Fenerbahçe coin ne zaman çıkacak ya da nerelerden alınabilecek? Soruların tüm yanıtlarını içeriklerimizden öğrenebilirsiniz.

Fenerbahçe Coin Nereden Alınır?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu basın açıklaması çerçevesinde çıkaracak oldukları coin hakkında merak edilen soruların tamamına yanıt vermiştir. Taraftarlar ilk olarak ne zaman kripto paralarına sahip olacaklarını sormuşlardır. Ortalama olarak on gün içerisinde hemen her yerden temin edilebilecek olan bu birim camianın gözünün kulağının Fenerbahçe’ye çevrilmesini sağlamıştır.

On farklı firma ile görüşüldükten sonra anlaşma sağlanan Fener coin için pek çok borsanın aktif olarak kullanılabileceğinin altı da çizilmiştir. Ancak insanlar genel manada Binance kullandıklarından ötürü bu bazda sorular yöneltmektedir. Bireyler Binance üzerinden diğer kripto paralarında olduğu gibi rahat bir şekilde Fener coinlerini satın alabileceklerdir.

Fenerbahçe Coin Kaç TL?

Kripto para piyasalarında devamlı takip en önemli noktalardan biri olarak kabul edilmektedir. bu neden yüzünden insanlar FB coin ne kadar ya da analizleri nasıl yapılmalıdır gibi sorulara güncel yanıtlar aramaktadır. Fiyat değişimlerinde;

 • Genel piyasa hareketleri,
 • Yüksek oranlı yatırımların yapılması,
 • Yatırımların geri çekilmesi,
 • Dünya piyasalarını etkileyen tüm gelişmeler etkili olmaktadır.

Kripto para piyasalarını yakından takip edenler için ana rakamlar piyasa sürümlerinden sonra açıklanacaktır. Ancak uzmanlar tarafından şimdiden hisse senet ortalamalarına göre bir fiyat analizi gerçekleştirmek mümkün olmuştur.

Fenerbahçe Coin Fiyatı

Fenerium coin ne kadar araştırmalarında gerçekleştirilen fiyat analizlerinde rakamların ortalama değerler üzerinden yayımlanacağı tahminleri gerçekleştirilmektedir. Bu tür neticelerin elde edilmesindeki nedenler sadece hisse senetlerinin genel durumu olarak da açıklanmamaktadır. Üst başlıklarda da belirtildiği üzere Socios en çok kullanılan kripto para birimi CHZ için pek çok farklı kulüp ile resmi olarak anlaşma sağlamış durumdadır. Gerçekleştirilen anlaşmalardan sonra CHZ inanılmaz bir değer artışı yaşamış ve kullanıcılarının yüzünü güldürmüştür. Ülkemizdeki spor kulüplerinin yanı sıra;

 • Barcelona
 • Juventus
 • Atletico Madrid
 • PSG
 • AS Roma ile de anlaşması olan CHZ değerlerinin FB coin için de benzer olması beklenmektedir.

Özellikle ilk aylarda taraftardan büyük destek alacağına kesin gözü ile bakılan bu kripto para biriminin ciddi rakamlar kazandıracağı tahmin edilmektedir.

Fenerbahçe Coin Yorum

Kripto para piyasaları genel manada hareketli piyasalar olarak tanımlanmaktadır. Özellikle salgın kapsamında piyasaların kullanım oranları maksimumlara ulaşmıştır. Bu çerçevede piyasa girişi için en uygun zamanlardan birini hedefleyen Fener coin yorumlar bakımından da beklentilerin yükseklere çıkmasına neden olmaktadır.

Fenerbahçe taraftarı takımlarına olan bağlılıkları ile tanınmaktadır. Fenerbahçe’nin kripto para piyasalarına girişini geciktirmesi taraftarın daha da heyecanlanmasına neden olmuştur. Her durumda taraftar yorumları sabırsız olmasına karşın pozitif şekildedir. Siz de desteklediğiniz takım hakkında kripto para yorumlarınız herkese açık olacak şekilde yayımlayarak fikirlerinizi diğer taraftarlar ile paylaşabilirsiniz.

Fenerbahçe Coin Paribu

Kripto paraların kendilerine has olan borsalarının bulunması bu alanda aktif olanların bildiği ve kullanım konusunda kendilerini geliştirdikleri durumlardan biridir. Fenerbahçe Takım Tokenı çıkmasına yakın bir süre kalmış iken hangi borsalardan işlem göreceği konusu ile yeniden gündem oluşturmuştur.

Resmi birimlerden henüz konu ile alakalı olarak kesinlik ifade eden açıklamalar gelmiş değildir. Ancak geçmiş zaman dilimlerinde diğer takımların kullanmış oldukları birimler üzerinden yorumlar yapılabilmektedir. Bu da herhangi bir terslik olmaması halinde Paribu üzerinden rahat bir şekilde işlem görülebileceği manasına gelmektedir. Üstelik kripto para yönetimlerinde sistemlerin web sürümlerinin kullanılması gibi bir şart da bulunmamaktadır. Tercihlere göre mobil cihazlar üzerinden de rahatlıkla;

 • Alım
 • Satım
 • Çevrim gerçekleştirilebilmektedir.

Fenerbahçe Coin Hangi Borsada

Galatasaray Spor Kulübü tarafından yapılan açıklamalar kulübün kripto parası olan “GAL” üzerinden 220 milyon dolar kadar kâr elde ettiği yönündedir. Bu birim piyasalara ilk olarak 10 TL ortalamalarından sürülmüştür. GAL temin edilebilmesi için kullanımda olan temel borsalar ise;

 • OKEx
 • Paribu gibi platformlar olarak sıralanmaktadır.

Benzer bir sistem oluşturması beklenen Fener coin borsası konusundan da bu tür tahminler yapılmaktadır. Ancak kesin sonuçlara erişim sağlanması açısından kulüp yetkililerinden resmî açıklamaların yapılmasının beklenmesi daha doğru olacaktır. Zaten yetkililer tarafından gelen son açıklamalar da bu yöndedir. Zira yetkililer, kulüp resmi yayınlarından çıkmadığı anlaşılan ve internette dolanan haberlere itibar edilmemesi gerektiğinin altını önemle çizmiştir.

Fenerbahçe Coin Gelecek

Kripto para yatırımlarında gelecek tahminleri oldukça önemlidir. İnsanlar yatırımlarının miktarlarını veyahut yatırım yapıp yapmayacaklarının kararlarını bu gelecek tahminleri üzerinden vermektedir. Uzmanlar tahminlerinde Fenerbahçe coin grafik değerlerinden yola çıkarak da hareket etmektedir. En köklü kulüplerden biri olan Fenerbahçe’nin hisse senedi değerlerinin artış eğiliminde olması da umutları yükseltmektedir.

Beklentiler FB coin ile GAL arasında bir benzerlik olacağı yönündedir. Zamanla bu iki birim arasındaki rekabet oranının artacağı da düşünülmektedir. Gelecek hakkında yorumların bireysel olarak yapılabilmesi için uzmanlar, kişilere grafik analizi konusunda kendilerini geliştirmelerini önermektedir. Bu sayede siz de hem FB coin hem de diğer coinlerle alakalı tahminlerde bulunabilirsiniz.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.