Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Evde Sabun Paketleme İşi Yapmak

15

Evde Sabun Paketleme İşi Yapmak

Ev hanımları ve öğrenciler arasında evden para kazanma, her geçen gün daha çok ilgi görmeye başladı. Bu ilgi özellikle pandemi döneminden sonra daha da çoğalmaya başladı ve insanlar evden para kazanmak için farklı fikirler hakkında araştırmalarına hız verdi. Evde sabun paketleme bu işlerden birisidir. Bilindiği üzere birçok ürünün paketlemesi ile para kazanmak mümkündür ve sabun paketleme en popüler paketleme ile para kazanma çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yazımızda da evde sabun paketleme işi veren firmalar hangileri onları ele alacağız.

Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Evde Sabun Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evden para kazanma sabun paketleme ile birlikte mümkün hale gelince, insanlarda bu konuda kafalarında ki soru işaretini gidermek adına araştırmalar yapmaktadır.

Evde sabun paketleme nasıl yapılır? sorusuna cevap olarak;

 • Evde sabun paketleme yaparak para kazanma için öncelikle bir firma ile anlaşmalı ve kendinize iş bağlamalısınız. Bunun için aşağıda sizler için paylaşacağımız İŞKUR seçeneğini mutlaka değerlendirmeniz gerektiğini söyleyebiliriz.
 • Firma ile gerekli olan anlaşmalar yapıldığı takdirde, evinize kadar sabunlar gelecektir. Firma size örnek olarak “ 1500 sabun var ve 1 haftaya kadar bitmesi gerekiyor” şeklinde bir bilgilendirme yapıyor.
 • Size sadece sabun paketleme için sabun değil, paketleme için gerekli ekipmanlar da gönderilecektir. Ambalaj, poşet, makas ve etiket bu ekipmanların arasında yer alır.
 • Size verilen süre içerisinde, paketleme işini yapmanız gerekmektedir.
 • Ürünleri aldıktan sonra her birinin sorumluluğunun da size ait olduğunu unutmamalısınız. Herhangi bir bozuk ürün teslimatı yüzünden firmadan uyarı almanız muhtemeldir.
 • Paketleme işlemi bitti ve size verilen süre içerisinde bunu başardınız. Bu durumda firma yetkilileri ürünlerini almak için gelecektir. Ürünleri aldıktan sonra da ödemenizi peşin olarak yapacaktır.
  Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar 2

Evde Sabun Paketleme Yapmak İşkur

Evde sabun paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları bilgisinden önce İŞKUR seçeneğini değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Nitekim paketleme ile ilgili firmaların bir ihtiyacı olması durumunda, İŞKUR’a bunu bildirmektedir. İŞKUR ise SMS ile bu işler ile ilgilenen kişileri bildirmektedir. Bunun için tek yapmanız gereken İŞKUR’a başvuru yapmaktır.

Evde sabun paketleme işi İŞKUR seçeneği için öncelikle ek işe ihtiyacınız olduğunu bu platformda belirtiyorsunuz. Size bir form verilecektir. Bu formda dolduracağınız bilgiler; kişisel bilgileriniz ile iletişim bilgilerinizdir. Aynı zamanda iş deneyimlerinizi de bu forma yazmanız istenecektir.

Formda iletişim bilgilerinde cep telefonunuzu da yazdığınız için, herhangi bir paketleme işi olduğu takdirde size bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Sonrasında ise işi kabul ettiğinizi söylüyorsunuz. Size bir süre veriliyor ve bu süre içerisinde sabun paketleme işlemini bitirmiş olmanız gerekmektedir. Ayrıca yeni işler almak içinde, bu siparişleri zamanında teslim etmeniz önemlidir. Evde sabun paketleme başvuru için İŞKUR’u güven içerisinde kullanabilirsiniz.

Yemek Tarifleri Yazarak Para Kazanmak

Zeytinyağı Fabrikaları

Evlere sabun paketleme işi veren firmalar arayanlar için zeytinyağı fabrikaları iyi bir seçenektir. Zeytinyağı ile sabunun ne alakası var? Diyenler için, zeytinyağı sabunu diye bir ürün olduğunu ve pazarda alıcısının fazla olduğunu hatırlatmak isteriz. Evde paketleme işi veren firma arayanlar bu fabrikalar ile iletişime geçebilir ve paketleme için iş isteyebilir. Konuyu sonlandırmadan bu fabrikaların daha çok Akdeniz ve Ege Bölgelerinde yer aldıklarını da belirtelim.

Sabun Satışı Yapan İşletmeler

Evde sabun paketleme işi başvurusu için en kolay yollardan birisi de sabun satışı yapan dükkanlardır. Bu dükkanlarda, birbirinden renkli ve kokulu sabun satışları yapılır. Bu dükkanlardan sabun paketleme için iş isteyebilirsiniz. Bu şekilde aylık 3000 TL üzerinde kazanan insanların olduğunu sizlere hatırlatalım.

Kimya Sanayi Fabrikaları

Kimya sanayi fabrikaları bilindiği üzere sabun üretimi yapan firmalardır ve bu fabrikalarda çok sayıda sabun üretimi gerçekleşir. Bu fabrikalara başvurunuzu yaparak kendiniz için bir gelir kapısı oluşturmuş olursunuz.

Evde Sabun Paketleme İşi Veren Firma Adresleri ve Telefon Numaraları

Evde sabun paketleme işi veren firma adresleri ve telefon numaraları için web sitelerinde tek tek yazıları okumanız gerekmiyor. Bunun için Google arama motorunu açınız ve kimya sanayi fabrikaları diye arama yapın. Şehrinizde hizmet veren fabrika veya ticaret yerleri ilk sayfada çıkacaktır. Böylece evde sabun paketleme işi veren firmalar iletişim numaraları hakkında bilgilere kendiniz ulaşabileceksiniz.

 

 


15 Yorumlar
 1. Kaan diyor

  Evde zamanım dan dolayı bu işi yapmak istiyorum.evd ek gelir yapmak için

 2. Muahmmet diyor

  Bu iş icin çok sabırsızı. Ve evde bos durmayacağım artıl

  1. Sudenaz diyor

   Bende sabun paketlemek istiyorum yardımcı olurmusunuz

 3. Mehmet yasin diyor

  Para kazanmak istiyorum

 4. muratvapurcu@yahoo.com diyor

  bu paketleme işini yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz acaba ?

 5. Cumhur diyor

  Evde bu işi yapmak istiyorum.

 6. çise diyor

  nasıl kaydolacağım
  ,

 7. ibrahim diyor

  nerden başvuru yaptınız

 8. Hümeysa diyor

  Başvuru için ne yapmamız gerekiyor

 9. sevgi diyor

  bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapin

 10. Gamze diyor

  Merhaba bu işi yapmak ıstıyorum yardımcı olurmusumuz

 11. Emre diyor

  Bu işi yapmak istiyorum daha önceden yaptığım iş

 12. Tuğçe diyor

  Evde boş vaktimde para kazanmak şua zor günşerde ek gelir elde etmek istiyorum

 13. Eli diyor

  Nasıl ulaşabilirim size

 14. Neslihan diyor

  Nasıl başlayabiliriz?

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.