Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Coin Kazandıran Mobil Uygulamalar

0

Coin Kazandıran Mobil Uygulamalar

Coin kazandıran uygulamalar bugün bu alana ilgi duyanlar için belli başlı mobil uygulamaları ön plana çıkarır.
Coin kazandıran uygulamalar gün geçtikçe artmaya ve gelişmeye başladı. Bu uygulamaların sunmuş oluğu en önemli şey ise coindir. Coin sanal para olarak bilinir. Ancak tıpkı gerçek para olarak değer görmektedir. Bu yüzden de bugün coini olan herkes bunu gerçek para ile değiştirerek yapmaktadır. Ancak kimi uygulamalar bunu ücretsiz olacak şekilde kişiye sunar. Bu yolla kişi coin kazanmış olur. Coin kazanan kişi tıpkı gerçek para gibi harcama imkanını da elde eder. Bu da mobil uygulamalara duyulan ilgiyi daha çok arttırmaktadır.
Oyun Oynayarak Para Kazanmak

Oyun Uygulamaları

Özellikle oyun uygulamaları coin kazandıran bir yapıya sahip. Coin kazandıran oyunlar alanında kişinin belli bir oyun uygulamasını indirip yüklemesi gerekir. Bu uygulama sonucunda kişiye oyun için belli kurallar sunulur. Bu alanda sunulan uygulama sonucunda da oyun oynama aşamasında geçinir. En temel amaç burada oyunu kazanmaktır. Bunun için özellikle belli bir puan skalası da konur. Yani kişinin kazanılan oyun karşılığında belli bir puan skalasına ulaşması istenir. Bu yolla kişiye coin sunulması amaçlanır. Bu uygulama kişiden herhangi bir ücret talep etmez. Bugün birçok kişi de bu tür uygulamalar ücretsiz oldukları için oyunları tercih ederler.
Coin kazandıran birçok oyun uygulaması vardır. Oyun uygulamaları ile birlikte elde edilen sonuca göre kişinin hesabına coin yüklenir. Birden fazla oyun oynama olanağı da elde edilir. Özellikle eğlendirici birçok oyun vardır. Bu oyunlar ile birlikte eğlenceli vakit geçirilmesi de amaçlanır.
Coin Kazandıran Mobil Uygulamalar 2

Crypto Card

Belli başlı kartlar coin para kazandıran bir özelliğe sahiptir. Crypto card ile birlikte kişi belli bir coin parasına sahip olabilir. Buradaki amaç kişinin bu karta sahip olmasını sağlamaktır. Kişi bu karta sahip olursa otomatik olarak hesabına belli bir coin parası yüklenir. Üstelik bu para ücretsiz olacak şekilde kişinin hesabına yüklenir. Bu kart birçok avantaja sahip olan bir karttır. Özellikle de sanal alemde kullanılır. Crypto card ile birlikte kişi belli bir orana sahip olan coin parasını elde eder. Bu kart ile birlikte ilk etapta bedava denilen coinler anında size sunulur. Daha sonradan kullanılan alana göre bu paraların çoğalması da mümkündür.

Socios Uygulaması

Socios uygulaması bir borsaya ait olan alt uygulamadır. Bugün borsaya ilgi duyan ve merakla takip eden birçok kişi vardır. Bu uygulama ile birlikte kişiye belli bir coin parası sunulur. Bunun için tek yapılması gereken şey bu uygulamaya sahip olmaktır. Uygulama indirildikten sonra kayıt yapılır. Bu kayıt işleminden sonra da anında coin parası kişinin hesabına sunulur. Bu uygulama ile birlikte paranın ikiye katlanması da söz konusu olabilir. Socios uygulaması ile birlikte kişi borsada kullanacağı belli bir paraya sahip olur. Bu para kişinin borsada küçük de olsa yatırım yapmasına olanak tanır. Yapılan bu yatırım da doğrudan kişinin para kazanmasında etkili olur. Yani kişi ücretsiz olarak elde etmiş olduğu coini kullanarak daha çok para elde etme imkanına sahip olur.
İnternetten Günde 200 TL Kazanmak

Freebitco.in Uygulaması

Bu uygulama web üzerinde hizmet vermektedir. Bu uygulamanın diğer uygulamalardan farkı şöyledir. Kişiye saat başı coin kazandırma imkanına sahip olan bir yapısı var. Sırf bu özelliğinden dolayı da bugün birçok kişi bu uygulamaya yönelmiş durumda. Oldukça da avantajlı olan bir uygulama modeline sahip. Bu yüzden birçok kişi tarafından tercih edilen bir uygulama olmuştur. Bu uygulama için sadece saat başı olacak şekilde bir çark çevrilmesine ihtiyaç duyulur. Çevrilen her çark ile birlikte kişi para kazanmaya başlar. Oldukça pratik ve çok da kolay bir uygulamadır.
Bu uygulamanın kullanıcısı da her geçen gün artmaya devam etmektedir. Hem kolay bir uygulama hem de kaybedilmesi gibi bir durum da söz konusu değil. Çevrilen çark 1 ile 1000 arasında bir değere sahiptir. Hangi değer gelirse buna uygun olacak şekilde bir ödeme işlemi gerçekleşir. Yani bu uygulama ile para kazanma mümkün. Freebitco.in uygulaması ile çok basit ve pratik bir şekilde coin parası kazanılır.


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.