Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Banabi Kurye Başvurusu ve Maaşları 2021

0

Banabi Kurye Başvurusu ve Maaşları 2021

Her geçen gün daha fazla ilgi odağı olan Banabi kurye başvurusu ve maaşları 2021 konusu merak edilen konuların başına gelmektedir.

Banabi kurye başvurusu ve maaşları 2021 günümüzde en fazla merak edilen konuların başında gelmesi ile gün geçtikçe araştırma yapan kişilerin sayısında artış bulunmaktadır. Banabi kurye kısacası moto kurye olarak tanımlamak çok daha doğru olacaktır. Son günlerde yaşana büyük maddi zorluklar sonrasında büyük bir kesimin yöneldiği bu iş sayesinde kısa sürede daha fazla kazanç elde etmek mümkün olacaktır. Cazip teklifler ile Banabi kurye herkesin rahatlıkla işlerini yapmasını ve fazla kazanmasını sağlamaktadır. Ancak bu işte çalışabilmek için gerekli olan bir takım şartların yerine getirilmesi zorunlu olmaktadır.

Banabi Kurye Nedir?

Banabi kurye nedir sorusu çok sayıda kişinin en fazla cevap aradığı soruların ilk sırasında yer almaktadır. Özellikle ülkemizde online platformu üzerinden alış veriş yapmak her geçen gün çok daha fazla bir şekilde yaygınlaşmaktadır. Yemek sepeti uygulamasının market ürünlerinin sipariş hizmetleri 2019 yılının Nisan ayından bu zamana kadar Banabi kurye tarafından verilmektedir. Kuryeler ile müşterileri bir araya getiren bir platform olan Banabi kurye günümüzde kayıtlı motorlu ve araçlı kuryeleri ile birlikte binlerce gönderi teslimatı yapmaktadır. Kuryeler müşterilere verdiği kaliteli hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır.

Kuryeler sisteme serbest kurye şeklinde katılarak kendileri için en uygun olan teslimatlar ile çalışmalarına devam etmektedir. Bütün teslimat süreci uygulama içinde gerçekleşmektedir. Banabi kurye olmak ile teslimatçılar ve kurye hizmet almak isteyenler çok daha pratik bir şekilde bir araya gelmektedir. Bu hizmet sayesinde en acil olan kargolar sadece en fazla 60 dakika içinde elinizde olacaktır. Ayrıca karşı taraf ödemeli seçeneği bulunan bu hizmet ile şehir içi teslimatlar güven içinde yapılmaktadır.

Banabi Moto Kurye Olmanın Avantajları

Banabi kurye olmak isteyenler için moto kuryelere çok daha rahat bir çalışma ortamı hazırlanmaktadır. Bu işin en güzel tarafı çalışma saatlerinde olan özgürlük olmaktadır. Banabi moto kurye işinde belirlenmiş bir saat dilimi yoktur, Kişi ne zaman uygun ise o zaman işe başlamaktadır. Ayrıca diğer firmalara göre daha serbest çalışmak mümkün olduğundan gün içinde kişi istediği zaman işi bırakabilir ve serbest çalışma olanaklarına sahip olacaktır. Bunun dışında Banabi kurye kişiye motor kullanma zorunluluğu vermemektedir. İsteğe bağlı olarak motor ya da arabalı kurye olmak mümkün olmaktadır. Hatta arabalı kurye olmak isteyenler için moto kurye için gerekli olan ehliyet zorunluğu bulunmaktadır.

Banabi Kurye Nasıl Olunur?

Son zamanların en popüler işi olan ve fazla kazanç elde etmeye yardımcı olan Banabi kurye olmak için iş alımı hakkında merak edilen sorular bulunmaktadır. Moto kurye için ideal olan çalışma şartını sunmakta olan bu firmada teslimat çalışanı olmak çok daha basittir. Bütün başvurular online olarak yapıldığından çok daha rahat kurye olunmaktadır. Banabi kurye olmak için gerekli olan şartlar şunlardır;

 • Banabi Kurye uygulaması telefona indirilmesi gerekir,
 • Tüm süreçler uygulama üzerinden gerçekleşmekte ve başvuru yapmak istediğiniz yerden yapma şansına sahip olacaksınız. Böylece hiçbir şekilde koşturma yaşamadan ve yorulmadan işlemleri oturduğunuz yerden yapabileceksiniz,
 • Gerekli olan belgeleri yükleyin ve tüm belgeleri eksik olmadan doldurduğunuza emin olmalısınız. Banabi kurye olmak için bu konu son derece hassas olmaktadır.
 • Bütün işlemler tamamlandıktan sonra başvuruyu gönderin ve böylece Banabi kurye olarak hizmet vermeye hazır olacaksınız.
  Banabi Kurye Başvurusu ve Maaşları 2021 2

Banabi Kurye İşi Başvuru Şartları 2021

Banabi kurye başvuru yapmak için temel olarak dikkat edilmesi gereken verilen bilgilerin tam olmasıdır. Ekstradan özen gösterilmesi gereken bu konuda büyük bir titizlikle bilgilerin doldurulmasının faydası bulunmaktadır. Banabi kurye başvuru şartları şunlardır;

 • İkametgah ve Adli sicil kaydının e- devlet üzerinden indirilmesi gerekmektedir,
 • Başvuruda kişilerden fotoğraf istenmektedir. Bu fotoğraf müşterilerin görebileceği bir fotoğraf olduğundan yükleme yaparken net olarak çıktığına ve kişiyi temsil ettiğine emin olunması gerekir,
 • Başvuru formunda bahsedilen davet linkini bu uygulamaya kişiyi başka biri davet etti ise kullanılmalıdır. Moto kurye olur birini uyulamaya eklenmesi halinde kişinin vereceği kodu buraya işlemeleri gerekmektedir. İlk başlangıçta gerekli olmamaktadır.
 • Başvurunu ilk aşamasında onay kodu verilmektedir. Bilgileri doldurma süresi uzaması halinde başvuru yapıldığında sorun yaşamak mümkün olabilir. Bu halde yeniden onay kodu alınması gerekir.

Banabi Kurye Maaşları 2021 Hakkında

Banabi kurye olmak için gerekli olan şartların yerine getirilmesi ile merak edilen konuların başında maaşlar gelmektedir. Banabi kurye maaşları ne kadar sorusuna cevap aranmaktadır. Böylece bu işi yapmak isteyenler kazanca göre seçim yaparak hizmet vermeye karar vereceklerdir. Şayet kurye arayan kişi ödeme biçimde nakit seçim yapması halinde ücret hemen orada kargo alıcısından teslim alınmaktadır. BBK tarafından sağlanacak komisyon da kişinin hesabına alacak borç olarak yansımaktadır. Cari gönderi kazancının ise çalışanın hesabına alacak oalrak işlenmektedir. Bu parayı ve komisyon borcunu her Pazartesi günü teslim almaktadır. Ne kadar çok çalışılır ise ve ne kadar çok teslimat yapılırsa o kadar çok fazla gelir elde etmek mümkün olacaktır. Toplu teslimat özelliğinin de yer aldığı sistemde bir defa dışarı çıkıp istenilen kadar teslimat yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Kısacası Banabi kurye kazanç konusunda aylık yaklaşık olarak 5 bin TL kazanç elde etmek mümkün olacaktır. Ayrıca maaşa ek olarak 650 TL yemek parası için ticket ile beraber özel sağlık sigortası yapılmaktadır. Haftalık olarak 40 saat çalışma ve esnek şekilde çalışma modeline uygun bir vardiya sistemi firmada mevcut olmaktadır.

Banabi Kurye Başvuru Koşulları

Banabi kurye iş başvurusu koşulları için gerekli olan başvuru şartlarının yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunlar;

 • Kurye olarak daha önce benzeri işlerde deneyimli olması,
 • En az 6 ay önce alınmış olan A1 ehliyet veya en az 2 ay önce alınmış olan A ile A2 ehliyetine sahip olması,
 • Trafik kurallarına uyan araç ile ekipman güvenliğinin bulunması,
 • Esnek çalışma saatlerine uygun olarak çalışmaya uygun olması,

Banabi Kurye İş Öncesi Gerekli Olan Belgeler

Banabi kurye olmak için gerekli ola koşulların yerine getirilmesi halinde gerekli olan belgelerin tamamlanması ile işe başlayabilirsiniz. Bunun için gerekli olan belgeleri mail ile göndermek mümkün olmaktadır. Banabi kurye iş öncesi gerekli olan belgeler şunlardır;

 • Sabıka kaydı,
 • Vukuatlı nüfus kaydı örneği,
 • İkametgah,
 • Ehliyet sürücü belgesi,
 • Garanti Bankası hesap bilgisi,
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Öğrenim belgesi,
 • Sürücü belgesi ceza sorgulama ekranı görüntüsü,
 • SGK hizmet ve tescil dökümü,
 • 4 adet vesikalık fotoğraf,
 • HES kodu,
 • Hijyen belgesi Halk Eğitim Merkezinden alınabilir,

Yukarıda belirtilen belgelerin tam olarak tamamlanması halinde moto kurye olarak işe başlama şansına sahip olabilirsiniz. Bunların yanı sıra yemek sepeti şirket doktoruna teslim edilecek evrakların tam olması gerekmektedir.

 

 


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.