Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Anket Doldurarak Para Kazanmak

0

Anket Doldurarak Para Kazandıran Uygulamalar ve Siteler

Günümüzde insanların büyük bir bölümü geçinmek için birden çok iş ile uğraşmaktadır. Anket doldurma genellikle ikinci bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Geçmiş zamanlarda sokaklarda formlar ile doldurulmaya çalışan anketler ise yerini online sistemlere bırakmış durumdadır. Artık;

 • Ev hanımları,
 • Öğrenciler,
 • Ek gelir arayanlar,
 • Aile ekonomisine destek olmak isteyenler muhakkak online anket sistemlerine göz atmaktadır.

İnternet üzerinden anket doldurarak para kazanma sistemi insanların kolay yoldan para kazanabileceklerini de düşünmelerini sağlamaktadır. Ancak her siteye ya da uygulamaya güvenmek uygun da değildir. İşte anket doldurup para kazanmak isteyenlerin merak ettikleri tüm soruların en güncel yanıtları.

Anket Doldurarak Para Kazanma Doğru Mu?

Anket doldurulmasından sonra para kazanılması bazı kesimler tarafından inandırıcı gelmemektedir. Fakat kaliteli ve güvenilir olan;

 • Web siteleri,
 • Mobil uygulamalar bu işlem üzerinden ciddi manada kazandırmaktadır.

Markalar, ürün pazarlayan firmalar kullanıcı yorumlarına göre hareket ederek kazançlarını maksimize etmektedir. Bu çerçeveden bakıldığında anketlerin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmaktadır. Siteler ve uygulamalar da anket doldur para kazan sistemi kurarak markalara destek olmaktadır. Açıklanacak olan gerekli şartları sağlayan ve yerine getiren herkes ister bir uygulama üzerinden ister web siteleri üzerinden kendilerine gönderilecek olan anketleri doldurarak işe başlayabilmektedir.
Anket Doldurarak Para Kazanmak 2

Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

Arama motorlarından kısa bir araştırma yapılması halinde bu işin gerçekleştirilebileceği onlarca farklı site olduğu ortaya çıkacaktır. Site kullanımına başlamak için belli adımların doğru ve eksiksiz olarak atılması gerekmektedir. Aksinin olduğu durumlarda siteler kullanılsa bile hesaplarda istenen miktarlar görülmeyecektir.

Online anket doldurma siteleri için demografik bilgilerin doğru şekilde girilmesi bir hayli önemlidir. Siteler, istisnalar olmakla birlikte üyelik aşamasında kişilerin;

 • Cinsiyetlerini,
 • Yaşlarını,
 • Nerede ikamet ettiklerini öğrenmek istemektedir.

Bahsedilen durum anket konusu ile yakından alakalıdır. Zira belli bölgelerden elde edilen neticelere göre o bölgelere özel ürün pazarlamaları bile gerçekleştirilebilmektedir. Bu neden yüzünden bireylerin sitelere gerçek bilgilerini vermeleri en önemli noktalardan biri olarak kabul edilmektedir.

Anket Doldurarak Para Kazanma Güvenilir Siteler

Bireylerin online sistemler üzerinden kendilerine ait belli bilgileri paylaşmaları çoğu durumda önerilmemektedir. Çünkü bazı kötü amaçlı sitelerin kişilerin verilerini farklı amaçlar ile kullandıkları bir gerçektir. Buna karşın piyasada eskiden bu yana hizmet sunumlarını devam ettiren anket siteleri de bulunmaktadır. Bahsedilen sitelerde güvenlik duvarları bir hayli sağlamdır. Üstelik aynı sitelerde güvenlik yazılımları devamlı şekilde güncellenmektedir. Bu sayede herhangi bir bilginin üçüncü kişilere karşı %100’e kadar koruma garantisi olduğunun altı çizilebilmektedir. Siz de anket doldurma güvenilir siteler araştırmalarını arama motorlarından yaparak en uygun sitelere karar verebilirsiniz. Bu aşamada kullanıcıların objektif şekilde gerçekleştirmiş olduğu yorumlar da büyük fayda sağlamaktadır.

Anket Doldurarak Para Kazanma Uygulaması

Web siteleri günümüzde hemen her alanda kullanılmaktadır. Ancak teknolojik imkanların gelişme sağlamasından sonra kişiler açısından internete girme biçimlerinde değişim meydana gelmiştir. Günümüze insanların büyük bir kısmı internet bağlantılarını;

 • Akıllı cep telefonlarından,
 • Tabletlerinden gerçekleştirmektedir.

Bu sistemlerde ise normal web sürümlerini kullanmak bazı sıkıntılara neden olmaktadır. Kullanım pratikliği açısından siteler ya mobil sürümlerini ya da uygulamalarını üretmek zorundadır. Tamamen ücretsiz şekilde temin edilebilen anket doldurma uygulaması da bunlardan biridir. Siz de mobil cihazınıza market bölümünden istediğiniz anket doldurma uygulamasını indirerek yönlendirmeleri takip edip anketler üzerinden para kazanımı sağlamaya başlayabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazanma Ücretsiz

Anket doldurmak için kurulum gerçekleştirmiş olan sitelerde üyelik sistemi kafa karıştırıcı olabilmektedir. Sonuçta anket doldurma aşamasında belli sınırları geçenler bu işlem üzerinden para kazanmaya başlamaktadır. Para kazanma durumu yüzünden kişiler, üyelik esnasında ödeme yapmaları gerektiğiniz farz etmektedir. Ancak anket doldurma ücretsiz siteler olarak tanımlanmaktadır. Yani bireyler üyelik işlemleri esnasında herhangi bir para ödemek zorunda değildir.

Üyelik için ücret talep eden sitelerden uzak durulması gerektiğinin de altı önemle çizilmektedir. Zira güvenilir ve uzun zamandan bu yana bu tür işlemlerin gerçekleştirildiği sitelerde herhangi bir şekilde ödeme yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Sisteme mobil uygulamalar üzerinden üye olmak isteyenler açısından da benzer durumların geçerli olduğu bilgileri gelmektedir.

Anket Doldurarak Para Kazanma Yorumları

İnternet sitelerinde anket doldurma yorumları adı altında farklı bildirimlere denk gelinebilmektedir. Yorumların içerikleri ise tercih edilen sitelere ya da uygulamalara göre değişim göstermektedir. Kişiler genellikle güvenirlik konusunda garanti veren sitelerden memnun kalmaktadır. Üstelik;

 • Site girişlerini günlük ve düzenli olarak yapanlar,
 • Kendilerine gönderilen anketleri kısa süre içerisinde dolduranlar,
 • Anketlerde gerçek fikirlerini gösterenler diğerlerine göre daha çok kazanmaktadır.

Erkekler de kadınlar da anket doldurma üzerinden kazanım elde edebilmektedir. Ancak bu tür anketler genellikle firmalar tarafından kadınlara daha sık şekilde gönderilmektedir. Kadınların harcama alışkanlıklarının erkeklere göre farklı olması bu durumun nedeni olarak değerlendirilmektedir. Site yorumlarında bu konu üzerinde de durulmaktadır.

Anket Doldurarak Para Kazanma Şikâyet

Anket doldurma siteleri şikâyet sitelerinde de kendilerine yer bulmaktadır. Şikâyetler üzerine araştırma yapıldığında ilk olarak anket gönderimi olmamasından yana dert yananlar kendilerini öne çıkarmaktadır. Bu konunun farklı nedenleri bulunmaktadır. Öncelikle hemen her sitede üyelik aşamasından sonraki ilk on gün içerisinde minimum bir adet anket gönderimi gerçekleşmesi gerekmektedir. Bahsedilen gerekliliğin gerçekleşmemesi durumunda kullanıcılar harekete geçmek zorundadır.

Anket doldurma sitelerine farklı amaçlar ile üye olan kişi sayısı yüksektir. Bu tür kimselerin ayırt edilmesi açısından siteler otomatik yazılımlar kullanmaktadır. Bahsedilen yazılımlar her üyelik talebini geçerli saymamaktadır. Bazıları spam olarak işaretlenmektedir. Böyle işaretlenen kullanıcılara gönderim yapılmamaktadır. Siz de bu şekilde neticelerden korunmak adına üyelik bilgilerinizi geçerli ve güncel olan veriler üzerinden paylaşmalısınız.

Anket Doldurarak Para Kazanma Dolandırıcılığı

Bireyler ne yazık ki anket doldurma dolandırıcılık olayları ile de karşı karşıya kalabilmektedir. Bahsedilen durum ile karşı karşıya kalmamak için kaliteli ve güvenilir olan siteleri araştırarak işe başlanması önemlidir. Peki sitelerde dolandırıcılık ne şekilde gerçekleştirilir? Bunda;

 • Kişilerin kimlik bilgilerinin alınması,
 • Kişilerin banka bilgilerinin alınması,
 • Anketlerden kazanılan paraların ödenmemesi gibi farklı seçenekler olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

Ancak bahsedilen olumsuz sonuçlar her site açısından geçerli değildir. Daha önceli bölümlerde de önemle üzerinde durulduğu gibi uzun zamandan bu yana piyasada olan, hakkında olumlu yorumlar yapılan ve güvenilir olan sitelerde işlemler sorunsuz olarak ilerlemektedir.

 


Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.