Online Girişim
Para Kazanma Sanatı

Ankara Evde Paketleme İşi

6

Ankara Evde Paketleme İşi

Evden para kazanma seçenekleri, ev hanımları ve öğrenciler için günümüzde bir hayli fazla artmış durumdadır. Nitekim pandemi sürecinden sonra insanların evde çalışmaya olan ilgileri büyük oranda artmıştır. Buna bağlı olarak da firmalar evlere iş vererek işletmelerinde daha az personel çalıştırma fırsatına sahip olmuştur. Evden çalışma imkanı veren iş gruplarından birisi de paketleme işidir. 2021 yılı itibariyle Ankara evde paketleme işi veren firmalar ciddi oranda artış göstermiştir. Evde çalışmak isteyen insanlar da iş bulma konusunda daha önceki dönemler gibi sıkıntı çekmemektedir.

Ankara Kürdan Paketleme İşi

Ankara kürdan paketleme işi, Ankara ilinde yaşayıp, evden çalışmak isteyenler için güzel bir ekmek kapısıdır. Kürdan paketleme işi diğer paketleme işlerinden daha kolaydır; ama kürdanın elleri çizmesi yüzünden biraz dikkatli paketleme yapılması gerekir. Ankara’da bu işi yapıp aile bütçesine katkı sağlayan insanların sayısı yadırganmayacak düzeydedir.

Ankara kürdan paketleme işi için öncelikle bu işi veren bir fabrika ile görüşme yapmalısınız. Bu fabrikaların büyük bir bölümü, paketleme işlerini dışarıya vermektedir. Görüşme sonrasında günde kaç adet kürdan kutusu çıkarabileceğinizi belirtmeniz gerekir. Firma yetkilileri de sizin kapasitenize göre, evinize kürdan gönderecektir. Aynı zamanda ellerinizi korumanız adına eldiven gönderimi de sağlayacaktır. Aynı zamanda kürdanlara el değmemesi ve hijyenik olması içinde bu eldivenler gönderilmektedir.

Ankara evde paketleme işi arayanlar için öncelikli gruplardan olan kürdan paketlemenin aylık kazancı 4000 – 6000 arasındadır. Tabi bu rakam, tam mesai yapmanız halinde geçerlidir. Part time yapmak isteyenlerde 1000 TL – 2000 TL arasında aylık kazanca sahip olacaklardır.
Ankara Evde Paketleme İşi

Ankara Mandal Paketleme İşi

Ankara evde paketleme işi veren firmalar arasında mandal firmaları gözle görülür şekilde fazladır. Bu durumda insanları mandal paketleme işine yöneltmektedir. Mandal paketleme işinin diğer ürünlerin paketlemesinden daha zor olduğunu öncelikle belirtmemiz gerekiyor. Zira iki tane tahta veya plastik kaşığın arasına demir yayı yerleştirmeniz gerekmektedir. Yuvaya sorunsuz şekilde geçirmek ilk başlarda zamanınızı alabilmektedir. Yalnız alıştıkça daha hızlı yapmanız içten bile değildir. Yine de daha kolay paketlenen ürünler olduğunu söyleyebiliriz.

Mandal paketleme işi veren firmalar sizlerin adreslerine mandal paketleme için gerekli ekipmanı gönderecektir. Teslim zamanı geldiğinde sizden paketlenen mandal poşetlerini koliler halinde alacaktır.

Mandal paketleme işi kazancı 2021 yılı itibariyle paket başı 1 – 2 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her poşette10 adet mandal bulunur ve poşet başı ücret alacağınızı unutmayınız. Bu işten elde edeceğiniz gelir günde 50 150 TL arasında olacaktır. Aylık gelirinizde 1500 TL ile 4500 TL arasında olacaktır.

Ankara Priz Montajı ve Paketlemesi İşi

Ankara priz montajı işi ile para kazanma için bu işi veren firmaları bulmanız gerekmektedir. Bu firmaları kısa bir araştırma sayesinde bulabilmeniz mümkündür. Bu işin iki süreci bulunmaktadır. Montaj ve paketleme. Montaj kısmı zamanınızı alacak kısımdır ve özellikle ilk yapanlar bu montajı yaparken oldukça zorlanacaklardır.

Elektik kablosu ile birlikte fişi doğru şekilde birbirine bağlamanız ile montaj yapılır. Priz montajı yaptıktan sonra, prizin çalışıp çalışmadığını öğrenmek adına fişe takılması gereklidir.

Priz montajı ücretleri hangi firma ile çalıştığınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Montajını yapıp paketlediğiniz ürün başına para alırsınız. 1 TL alacağınız minimum tutardır ve bu tutar 1.75 TL’lere kadar çıkabilmektedir. Günde 50 priz yaparak en az ayda 1500 TL kazanabilirsiniz.

Ankara Çorap Paketleme İşi

Ankara çorap paketleme işi veren firmalar yapabileceğiniz kadar çorabı, çuvallar içerisinde evinize getirir. Çorap paketleme işi en kolay evden para kazanma yolları arasında yer alır ve bu ilde yaşayanların evde iş fırsatı kapsamında en çok tercih ettiği iş kollarındandır.

Ankara evde paketleme işi arayanlar için güzel kazanç kapısı olarak görülen çorap paketleme işlemleri oldukça basit bir şekilde yapılır. Renklere, türüne ve numarasına göre öncelikle kategorilendirilir.  Sonrasında ise en uygun şekilde paketlemesi yapılır. Her pakette kaç adet çorap olacağını, sizlere firma söyleyecektir. 3 – 5 -10 lu paketler daha çok firmalar tarafından istendiğini de belirtelim.

Ankara çorap paketleme işi yaparak ne kadar kazanılır? Sorusuna ise vereceğimiz cevap, çalışma saatinize göre değişiklik göstereceği yönündedir. Eğer günde 4 saat çalışırsanız, aylık 500 TL gibi bir rakam kazanma fırsatınız olacaktır.


6 Yorumlar
 1. Murat diyor

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 2. Cem diyor

  Ankarada gencım 23 yasında bu işi yapmak ıstıyorum

 3. Yasemin diyor

  Ek iş arıyorum yardımcı olur musunuz

 4. Yasemin diyor

  Yardımcı olursanız sevinirim ek işe ihtiyacım var

 5. Tolga diyor

  Bende istiyorum ulaşabilirmisiniz

 6. Nagihan diyor

  Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.